-

עדות בת ה-14: "התנגדתי אבל הוא לא הקשיב לי"

הנערה סיפרה בעדותה במשטרה: "בסוף הוא ביקש את המספר שלי ואמר שלא אספר כלום"
איציק זוארץ
26 באוקטובר 2021
19:48

אונס בדרך מבית הספר: בחדשות הערב בכאן 11 פורסמו היום (שלישי) פרטים חדשים מעדותה במשטרה של הנערה בת ה-14 באשדוד. בת ה-14 סיפרה: "התנגדתי, אבל הוא תפס אותי ולא הקשיב לי. בסוף הוא ביקש את המספר שלי ואמר שלא אספר כלום".


איגור אולסיק, בן 41, נעצר אתמול בחשד לאונס וחטיפת בת ה-14 באשדוד, ומעצרו הוארך בשישה ימים. במשטרה חושדים כי אולסיק היה תחת השפעת סמים ואלכוהול והוא נשלח לבדיקה. בחקירתו הכחיש כי אנס את הנערה: "לא הובלתי אותה בכוח ולא אנסתי אותה. הזמנתי אותה לבית, לא משכתי אותה".

מיכל, אימה של בת ה-14, סיפרה לקרן נויבך בתוכנית סדר יום בכאן רשת ב: "הילדה שלי עם אוטיזם קל, היא ירדה מהאוטובוס וחזרה הביתה. הוא לקח אותה בכוח לבית שלו ונעל את הדלת".

האזינו לריאיון עם אימה של הנערה בכאן רשת ב

השופטת דורית בונדה אמרה בדיון בהארכת מעצרו של אולסיק: "בעדותו הוא קושר עצמו לאירוע. לדבריו, הדבר נעשה מתוך סימפטיה אליה. הוא מכחיש שאנס אותה וחשב שהיא מבוגרת. לדבריו, כשראה שהיא רוצה הביתה פתח לה את הדלת. הוא טוען כי היה שיכור".

אולסיק נעצר אמש לאחר שהנערה סיפרה להוריה שבעת שחזרה מבית הספר וצעדה ברחוב ברובע ו' בעיר, נעל אותה בדירתו ואנס אותה. ההורים הזעיקו את המשטרה, שאיתרו את ביתו של החשוד ועצרו אותו לחקירה.