צילום: ההתאחדות לכדורגל בישראל
חתימה על הסכם עם ההתאחדות לכדורגל של איחוד האמירוי

לראשונה: נבחרת הנוער של איחוד האמירויות תשחק בישראל

הנבחרת מהמפרץ תשתתף בטורניר החורף שיתקיים בישראל בחודש הבא בהשתתפות גרמניה ורוסיה
יואב בורוביץ'
31 באוקטובר 2021
10:47

נבחרת הנוער בכדורגל של איחוד האמירויות תגיע לישראל ותשתתף בטורניר החורף על שם גברי לוי שיתקיים ב-12-17.11, כך הודיעה הבוקר (ראשון) ההתאחדות לכדורגל. זה יהיה הביקור הראשון אי פעם של נבחרת ייצוגית של איחוד האמירויות בישראל. בטורניר ישתתפו גם נבחרות הנוער של גרמניה ורוסיה".
האישור הרשמי לביקור ההיסטורי הגיע הבוקר מההתאחדות לכדורגל של איחוד האמירויות. לביקור עשוי להצטרף גם נשיא ההתאחדות האמירותית, שייח ראשיד בין חאמד אל נועימי אחרי שבדצמבר 2020 נחתם בדובאי מזכר הבנות בין שתי ההתאחדויות.
אורן חסון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל בירך הבוקר על ההודעה: "הבשורה הבוקר משמחת מאין כמותה והיא פרי למערכת יחסים חמה ופורה בין שתי ההתאחדויות. היה ברור כבר בחתימה על מזכר ההבנות ההיסטורי לפני כשנה, כי פני שתי ההתאחדויות לשיתופי פעולה ענפים ככל האפשר. רבים וטובים בשני הצדדים עמלו לטובת הרגע הזה ולטובת העמקת שיתוף הפעולה במגוון תחומים, מתוך אמונה כי הכדורגל הוא אמצעי נפלא לקירוב ולחיזוק הקשרים בין שתי המדינות. לאחר לא מעט שנים, הטורניר יכלול הפעם ארבע נבחרות ומעבר לכדורגל יהיו פעילויות אחרות משמעותיות גם באספקטים תרבותיים והיסטוריים. נניף בגאון לצד דגל הכחול לבן שלנו את הדגלים של איחוד האמירויות, גרמניה ורוסיה".