-
צילום: משטרת ישראל

מחזאי ישראלי כבן 90 חשוד במעורבות ברצח אשתו

לפני כשנה החשוד דיווח למד"א שאשתו נמצאה ללא רוח חיים בביתם. גופתה נשלחה לבדיקה במכון לרפואה משפטית בשל חבלות שנמצאו עליה. חוות הדעת קבעה שלא מדובר במוות טבעי, מה שהוביל לפתיחת חקירה סמויה
דניאל אלעזר
04 בנובמבר 2021
13:00
עודכן ב 13:27

סופר ומחזאי ישראלי כבן 90 נעצר היום (חמישי) לחקירה בתל אביב בחשד למעורבות ברצח אשתו לפני כשנה. המשטרה פתחה בחקירה סמויה כשגופתה של האישה בת ה-87 נמצאה ברחוב צבי הרמן בעיר. החשוד יובא לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. 


לפני כשנה החשוד התקשר למד״א ודיווח שאשתו שנמצאה ללא רוח חיים באמבטיה. על גופה נראו חבלות, הבעל טען בזמנו שהן נגרמו מכך שנפלה. החבלות על גופה של האישה העלו את חשדם של השוטרים שלא מדובר במוות טבעי, והגופה נשלח לבדיקה במכון לרפואה משפטית. לפני כמה חודשים התקבלה חוות הדעת מהמכון עם קביעה חד משמעית - מדובר במוות לא טבעי. האישה לא סבלה ממחלות משמעותיות כלשהן בטרם פטירתה, ולמשטרה לא יודע על בעיות או תלונות קודמות בין בני הזוג. 

שוטרים מצוות חקירה מיוחד שהוקם לבחינת המקרה זימנו מוקדם יותר את בני משפחתו של הגבר והודיעו להם על כך שהוא חשוד במעורבות ברצח אשתו. לאחר מכן השוטרים הגיעו לביתו בתל אביב, עצרו אותו והוא נלקח לחקירה בתחנת משטרת ירקון.