גל אוחובסקי
צילום: פלאש 90

עדות חדשה נגד אוחובסקי: "אמרתי מלא פעמים לא – וזה לא עניין אותו"

אחרי התחקיר בכאן חדשות שהוביל לחקירה פלילית, הערב פורסמה עדות נוספת. על פי עדותו של ג', אוחובסקי שידל אותו למגע מיני והשתמש באלימות באחד המפגשים שאליהם הגיע לטיפול הוליסטי כמטופל לפני 14 שנה: "כבר בטיפול הראשון הוא שלח ידיים. אמרתי לו 'די, מספיק'. פעם אחת הוא פשוט נתן לי סטירה. הוא יצר לי תלות כלכלית בו" • מטעמו של אוחובסקי נמסר: "בהיעדר פרטים אינו יכול להתייחס למפגשים שהתקיימו למעלה מעשור"
מיכל רבינוביץ'
06 בנובמבר 2021
19:54
עודכן ב 20:51

**עדכון 07.11.21 - בעקבות תחקיר כאן חדשות: תלונה ראשונה הוגשה למשטרה נגד גל אוחובסקי

לאחר פרסום התחקיר נגד גל אוחובסקי בכאן חדשות שהוביל לחקירה פלילית, הערב (שבת) פורסמה בחדשות השבת בכאן 11 עדות חדשה בנוגע לאוחובסקי. מיכל רבינוביץ' ומייסד תורנו עומרי פיינשטיין הביאו את עדותו של ג', שמצטרפת לשתי העדויות הקודמות נגד נשיא איגי. לפי העדות, אוחובסקי שידל אותו למגע מיני, והשתמש באלימות באחד המפגשים שאליהם הגיע לטיפול הוליסטי-מקצועי לפני 14 שנים. עדותו של ג' מגובה בבדיקה במכונת אמת.

צפו בכתבה בחדשות השבת


בעקבות תחקיר כאן חדשות מחר צפוי להגיע אדם ראשון למסור עדות במשטרה - ולאחריו אוחובסקי יזומן לחקירה על המעשה. למשטרה הגיעו חמש פניות על אירועים שחלקם טריים - והתרחשו בחצי השנה האחרונה. 


אוחובסקי היה אז שופט בכוכב נולד, בשיא תהילתו, בעוד ג' היה מטפל הוליסטי בן 27 בתחילת דרכו. הוא פירסם מודעה באתר יד 2 שדרכה הגיע אוחובסקי. "כבר מהטיפול הראשון הוא ניסה לגעת בי", סיפר ג' שעדיין חושש להיחשף ועדותו הוקראה על ידי שחקן, "אני מנסה לחמוק ממנו, לעבור לצד אחר. אני אומר לעצמי 'לא נעים לי מהאיש הזה'. במהלך הטיפול הוא היה אומר לי 'בוא נעשה בודי מסאז', יש לך גוף מדהים. אמרתי לו שלא. די, מספיק, יש לי ערכים. אמרתי לו מלא פעמים לא – וזה לא עניין אותו".

צפו בתחקיר של מיכל רבינוביץ'

"הוא יצר לי תלות כלכלית בו", מספר ג', "הוא היה צריך לשלוף אותי משם ובמקום זה הוא רק רצה להיות הלקוח". בדומה לעדותו של א' מהתחקיר הראשון, גם ג' מספר על אלימות פיזית: "פעם אחת הוא פשוט תפס אותי, זה התחיל לגרות אותו. הוא הרים עלי את היד, הוא פשוט נתן לי סטירה ואמר 'אני חייב לגמור, אני חייב לגמור'. אחרי הסטירה הזו פשוט התעוררתי. אמרתי לעצמי 'יש לך בעיה'. הוא אמר לי 'אל תספר על מה שקורה כאן בטיפול".

"אני משלם את המחיר עד היום", מספר ג'. "חושש שזה יקרה לילדים נוספים. אני הרגשתי שזו זנות לכל דבר. זאת הייתה התחושה שלי. הוא נכנס להופעה, הופעה שנקראת גל אוחובסקי". לפי העדות, אוחובסקי היה מגיע אליו כמה פעמים בחודש: "הוא חיה. ככל שהתנגדתי יותר, ככה זה הלהיב אותו יותר". הייתי ממש בובה שם. סיפקתי צרכים. אני אוכל על זה כאפה, איך זה קרה לי?".

לפצח את תחקיר אוחובסקי | עוד יום

ג' החליט לספר את סיפורו לאחר שצפה בתחקיר שפורסם בכאן חדשות מוקדם יותר השבוע: "אחרי שראיתי את התחקיר נפל לי האסימון. אמרתי לעצמי 'איך האיש הזה נשיא של איגי?'". פרט למכונת אמת, עדותו מגובה גם בעדות אחרת של חברתו, שלה סיפר על הדברים בזמן אמת: "אני התלהבתי . אמרתי 'איזה יופי, גל אוחובסקי' והיא אמרה לי 'לא לא, זה לא יופי'".

מטעמו של גל אוחובסקי נמסר בתגובה: "בהיעדר פרטים גל אוחובסקי אינו יכול להתייחס לסדרת המפגשים אשר התקיימו לדבריכם לפני למעלה מעשור. גל אוחובסקי מבקש להביע את צערו והתנצלותו בפני השותף למפגשים הארוטיים על כך שחש אי נוחות לאורך זמן ולאורך מספר מפגשים ביניהם. תאגיד השידור מודע לכך שאין דרך להגיב לטענה אנונימית בהקשר לארוע שלא ידוע אם ומתי התקיים, פרט להצהרה שהיו מפגשים רבים ולאורך זמן. מדובר בבקשה לתגובה שנועדה לצאת ידי חובה ותו לא. שיטה זו אינה מאפשרת לאף אדם הגנה מינימלית והופכת את אוחובסקי לאשם באופן אוטומטי במשפט הציבורי".

סייעו בהכנת הכתבה: דניאל אלעזר ועומרי פיינשטיין, עמוד ״תורנו״ באינסטגרם