החשוד ברצח היזם פרי
מתוך עמוד הפייסבוק

הוארך מעצר החשוד ברצח אלדד פרי - סב שרכש דירות בפרויקט של היזם

מעצר החשוד, תושב ראשל"צ בן 64, הוארך בעשרה ימים: "חשד בעוצמה גבוהה יחסית, חומר הראיות קושר אותו באופן מובהק למקום ולזמן הרצח". הוא אינו עבריין מוכר למשטרה. בפוסט שהעלה לרשת, מצולם אוחז בנשק בזמן מטווח, כתב: "כבר הזהרתי אתכם בעבר לא להתעסק איתי?" • הבוקר עוכבו לחקירה שבעה חשודים נוספים במעורבות ברצח יזם הנדל"ן
איתי שיקמן
07 בנובמבר 2021
08:39
עודכן ב 17:19

רצח יזם הנדל"ן אלדד פרי: בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום (ראשון) בעשרה ימים את מעצרו של החשוד ברצח, גבר בן 64 מראשון לציון. מדובר בסב לנכדים ואב לילדים, שנעדר מעבר פלילי. הוא רכש שתי דירות לו ולבנו בפרויקט "פרי בסט" של יזם הנדל"ן בלוד. ברשותו של החשוד נתפס אקדח, עליו יש לו רישיון, לטענת עורכי דינו. 

השופט טל ענר נימק החלטתו בדיון ואמר: "מדובר בחשד בעוצמה גבוהה יחסית. חומר הראיות קושר את החשוד באופן מובהק למקום וזמן הרצח, בין השאר בראיות טכנולוגיות ואחרות, וכן מבסס מניע אפשרי". 

עוד הותר לפרסום כי החשוד הינו חבר בקבוצות רכיבה של אופנוענים, והעלה לרשתות החברתיות תמונות רבות שלו לאחר מטווחים חוקיים, כשהוא אוחז בנשק בין היתר. באחד הפוסטים שהעלה לרשת כתב: "כבר הזהרתי אתכם בעבר לא להתעסק איתי?". בדיון על הארכת מעצרו, ציין נציג המשטרה כי החשדות נגדו התחזקו מאוד בשבועיים האחרונים, וכי "יש ראיות לא מעטות שקושרות אותו לביצוע העבירה".

הבוקר נעצר החשוד, ועימו עוכבו לחקירה שבעה חשודים נוספים במעורבות במקרה. הרצח התרחש לפני כחודש בעיר רחובות. בחודש שעבר דווח כי בידי המשטרה קיים מידע על זהותו של החשוד בירי ביזם ברחובות. במשטרה ציינו כי מדובר בסכסוך עסקי וכי פרי היה נתון במעקב של האנשים שרצו לחסל אותו. 

פרי, בעל קבוצת "פרי נדל"ן", היה מצוי בהליך פשיטת רגל לאחר שהחברה צברה חובות במאות מיליוני שקלים. עורך הדין ארז חבר, נאמן נכסיו של פרי, ציין בריאיון לגאולה אבן-סער בתוכנית כי הסיכויים של הנושים לקבל את כספם לא נפגעו. חבר סיפר כי דיבר עם פרי כמה פעמים ביום וכי לא ידע על איומים. "אלדד רצה לשלם את החוב לנושים, בחודשים האחרונים היו עשרות פגישות על מנת להגיע להסדר", אמר עורך הדין.

תגיות:
אלדד פרי