הכתבת יפעת גליק במעמד קבלת פרס סוקולוב
צילום: כפיר סיון

פרס סוקולוב לעיתונות הוענק לכתבת כאן חדשות יפעת גליק

את הפרס קיבלה גליק על תחקיריה וסיקור משבר האקלים, בין היתר במוסף "הזמן הירוק". בנימוקי הוועדה נכתב כי היא "מהווה דוגמה לתקשורת נושכת וחסרת מורא" • פרסים הוענקו גם לכתב חדשות 12 אוהד חמו, עיתונאי הארץ גדעון לוי, עורכת מגזין לאישה קרינה שטוטלנד וקריקטוריסט ידיעות אחרונות גיא מורד
מערכת כאן חדשות
09 בנובמבר 2021
22:22

פרס סוקולוב לעיתונות הוענק הערב (שלישי) לכתבת כאן חדשות, יפעת גליק, על תחקיריה וסיקור משבר האקלים. בנימוק המורחב של הוועדה נכתב: "יפעת גליק עוסקת במלחמה עיתונאית עיקשת לחשיפת עבירות, כשלים ומחדלים במערכות ציבוריות.

"יפעת מעלה בשיטתיות לסדר היום הציבורי פגיעות חמורות באיכות הסביבה של קרטלים ותאגידי ענק, נושאים שכלי תקשורת מסחריים ממעטים לעסוק בהם. כעיתונאית חוקרת בתאגיד השידור כאן 11 היא מהווה דוגמה לתקשורת נושכת, משפיעה וחסרת מורא".

איך סגן נשיא נובל אנרג'י מסביר 35 תקלות בארבעה חודשים באסדת לויתן וטענות על חוסר שקיפות? ריאיון מיוחד בהסכת "הזמן הירוק" עם ביני זומר

מרעש, זיהום נחלים ועד הר הג'ובים ושיטת קוקה-קולה: כל תחקירי מוסף "הזמן הירוק" של יפעת גליק

פרס לתקשורת האלקטרונית הוענק גם לכתב חדשות 12 אוהד חמו. פרס לעיתונות כתובה הוענק לעיתונאי הארץ גדעון לוי ועורכת מגזין "לאישה", קרינה שטוטלנד. פרס לקריקטורה ע"ש דוש הוענק לקריקטוריסט גיא מורד. הטקס נערך במרכז ענב בתל אביב. הפרס, על שם נחום סוקולוב, הוענק לכל אחד מהזוכים בטקס על סך 18 אלף שקלים.