תוצאות התקיפה בסוריה, הלילה
צילום: סוכנות הידיעות הסורית

דיווחים בסוריה: חיל האוויר הישראלי תקף בחומס, שני אזרחים נהרגו

לפי הדיווח בכלי התקשורת הממלכתיים, מערכות הנ"מ הסוריות יירטו כמה "יעדים עוינים" • טיל נ"מ ששיגר צבא סוריה התפוצץ מעל הים התיכון מול העיר חיפה
רועי קייס
24 בנובמבר 2021
02:16
עודכן ב 09:08

כלי התקשורת הממלכתיים בסוריה דיווחו הלילה (רביעי) כי חיל האוויר הישראלי תקף במרכז המדינה. על פי דיווחים במדינה, בתקיפה שבוצעה באזור חומס נהרגו שני אזרחים. לפי הדיווחים, מערכות הנ"מ הסוריות יירטו כמה "יעדים עוינים". צבא סוריה מוסר כי ארבעה חיילים סורים נפצעו וכי נגרם נזק במקום.

בתוך כך, טיל נ"מ ששיגר צבא סוריה הלילה התפוצץ מעל הים התיכון מול העיר חיפה. על פי דיווחים בסוריה, הטיל שוגר נגד מטוסי חיל האוויר שביצעו את התקיפה המיוחסת לישראל בחומס.

ביום רביעי שעבר דיווחו כלי התקשורת בסוריה דיווחו כי ישראל שיגרה שני טילים מאזור רמת הגולן לעבר בניין ריק בחלק הדרומי של הבירה דמשק. על פי הדיווח אחד הטילים יורט ואין הרוגים בתקיפה.

שבוע קודם לכן דווח במדינה על תקיפה המיוחסת לישראל באזור חומס ובעיר הנמל טרטוס, בעקבותיה הופעלו מערכות הנ"מ. לפי גורם צבאי סורי שני חיילים נפצעו ונגרמו נזקים. למחרת הודיע צבא רוסיה, כי מטוסים ישראליים שיגרו שמונה טילים, וכי שישה מהם יורטו על ידי מערכות נשק רוסיות.