חוגג

בהסכמת הצדדים: מעצרו של חוגג הוארך בשבוע

איש העסקים חשוד בשורת עבירות, בהן הונאת משקיעים והלבנת הון. עורכי דינו מסרו: "חוגג משתף פעולה באופן מלא עם חוקריו ובטוח בחפותו"
הדס גרינברג
24 בנובמבר 2021
13:43

בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום (רביעי) את מעצרו של משה חוגג, הבעלים של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, עד ליום רביעי הבא. ההחלטה התקבלה בהסכמת שני הצדדים. חוגג חשוד בשורת עבירות, בהן הונאת משקיעים והלבנת הון.


עורכי דינו של חוגג, עמית חדד ומשה מזור, מסרו  אחרי ההחלטה: "אנו בטוחים שבסיומה של החקירה תוכח חפותו של מרשנו ולפיכך ועל מנת לאפשר למשטרה להגיע לחקר האמת הסכמנו לבקשה להאריך את המעצר בשבעה ימים נוספים. משה חוגג משתף פעולה באופן מלא עם חוקריו, בטוח בחפותו ונתמך על ידי רעייתו ובני משפחתו. בימים האחרונים אנו עדים להמשך פרסומים שקריים שמקורם בבעלי אינטרסים ואנו ממליצים לתת למשטרה לסיים את עבודתה לפני חריצת דינו של מרשנו". 

חקירת המשטרה החלה כשברקע שורה של תביעות נגד חוגג. לפני ארבעה חודשים, בריאיון לעמית תומר בחדשות הערב בכאן 11, התייחס חוגג לאותן תביעות, בניסיון לשפר את תדמיתו ולצאת לדרך חדשה בחברה הציבורית - כזאת שמחויבת בדיווחים שקופים. הוא לא ידע שבאותו הזמן ממש הוא נמצא תחת עיניהם הפקוחות של חוקרי המשטרה. את הדברים שאמר אז לכתבת כאן חדשות - ניתן להבין היום באור חדש.

 

חוגג אומנם אומר תחילה שאם הועברו כספים זה לא בסדר. אבל אחר כך, הוא מאשר שכנראה בכל זאת הועברו כספים בין חברות שבבעלותו - חלק קטן - וטוען שזה דווקא תקין לגמרי. כשדבריו נאמרים בריאיון, חוגג כבר מואזן על ידי המשטרה במסגרת חקירת הפרשה שזכתה לכינוי "המשחק הגדול", והפכה גלויה ביום חמישי האחרון עם מעצרם של שבעה חשודים נוספים, פרט לחוגג, רובם שותפיו או עובדיו.

בשבוע שעבר פורסם בכאן חדשות כי מלבד החשדות להונאת קריפטו, מעל חוגג מרחפות חשדות בגין עבירות מין. על פרשה זו מוטל לפי שעה צו איסור פרסום. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם ביום חמישי כי במשטרה ישנן כמה עדויות של נשים הטוענת שמשה חוגג פגע בהן מינית. כמה מהעדויות נסגרו במהלך השנה האחרונה אחרי שהגיעו למשטרה על ידי גורמים אחרים. כעת, יש רצון להחיות את התלונות האלה ואולי אף לזמן את הנשים לעדות מחודשת ולנסות לעבות את התיק.

תגיות:
משה חוגג