ניצול מיני, אילוסטרציה

תושב דימונה נעצר בחשד לעבירות מין בנשים - והפצת איידס

על פי החשד, בן ה-31, שהשתחרר מהכלא לאחר שהורשע בעבירות קודמות של הפצת מחלה, ביצע את העבירות לאחר שסיפק לנשים סמים. בחקירה הסמויה נחשף דפוס פעולתו של החשוד, שפירסם פוסטים באמצעות פרופילים פיקטיביים ברשת החברתית, אותם כיוון לנשים במצב סוציו-אקונומי נמוך
איציק זוארץ
01 בדצמבר 2021
10:20

תושב דימונה בן 31 נעצר הלילה (רביעי) בחשד לביצוע עבירות מין חמורות בנשים - תוך חשד להפצת מחלת האיידס. מדובר בחשוד בעל הרשעות קודמות בעבירות הונאה והפצת מחלה, שבגינן ריצה עונש מאסר של מספר שנים ושוחרר לפני מספר חודשים מהכלא. 

שתי נשים מאזור הדרום התלוננו שלשום במשטרה ובעקבות כך החלה חקירה סמויה. מהתלונות עלה כי הנשים הכירו את החשוד באמצעות פוסטים אותם פירסם בפרופילים פקטיביים ברשת החברתית, ובזמן שנפגשו עמו, כך על פי החשד, סיפק להן סמים וביצע בהן עבירות מין.

במהלך החקירה הסמויה נחשף דפוס פעולתו של החשוד, שלאחר שפירסם את הפוסטים ברשת החברתית, ביקש ליצור קשר עם נשים באמתלות שונות, תוך שעל פי החשד כיוון לנשים במצב סוציו-אקונומי נמוך.

על פי החשד, לאחר יצירת הקשר הראשוני, פיתה החשוד את אותן נשים למפגשים עימו בעבור תשלום עבור שירותיהן, ואז ביצע בהן את העבירות.

אתמול החקירה הפכה גלויה והחשוד נעצר. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום באשקלון. הדיון יתקיים בהיעדרו, מאחר שפונה לבית החולים לאחר מעצרו ככל הנראה בעקבות התקף אפילפטי. בכוונת המשטרה לבקש בדיון להתיר את פרסום פרטיו ותמונתו, בגלל החשד שפגע בנשים רבות נוספות ברחבי הארץ, כל זאת כאמור תוך הפצת מחלתו.