ערן לוי
צילום: מכבי קביליו יפו

ערן לוי העלה את מכבי יפו לשמינית גמר הגביע: "בשביל הצעירים"

כוכבה בן ה-36 של מכבי קביליו יפו מליגה א' כבש שער פנטסטי בתוספת הזמן במשחק מול כפר קאסם, מוליכת הליגה הלאומית. בריאיון לכאן רשת ב הוא סיפר על המוטיבציה שלא נגמרת: "אני מתלהב כמו ילד קטן עם המון ניסיון"
ליאן וילדאו
19 בדצמבר 2021
14:28

כוחו עוד ברגלו השמאלית: ביום שישי ניגש ערן לוי לבעיטת עונשין לזכות קבוצת מכבי קביליו יפו במשחק הגביע שלה מול מ.ס כפר קאסם. בדקה ה-91 הניף את רגלו השמאלית וכבש שער נפלא שהעלה את הקבוצה מליגה א' לשלב הבא בגביע המדינה, על חשבון מוליכת הליגה הלאומית. "אני רוצה להגיע לשלבים המאוחרים, פחות בשבילי ויותר בשביל הצעירים, ההנהלה והמאמן. שיהנו מהדבר הזה", אמר בריאיון ליומן הצהריים בכאן רשת ב. 

האזינו לריאיון עם ערן לוי

לוי הסכים שמבחינת כישרון, גם קבוצה מליגה א' יכולה להתמודד במגרש מול קבוצות הליגה הלאומית וליגת העל, אולם הדגיש את ההבדלים בין הליגות: "שחקנים באים לאימון אחרי יום עבודה, כדי לפרנס את המשפחות שלהם. כואב לי לראות את זה. זה מתחיל בסכומים, אבל כל הגישה היא אחרת". 

למרות קריירה בקבוצות גדולות וגם הופעה בנבחרת, לוי לא רואה פחיתות כבוד במשחק בליגה השלישית. "אני מתלהב כמו ילד קטן עם המון ניסיון. כל יום מתלהב מהחלום. רציתי להיות שחקן כילד, להבקיע גול ולהקפיץ את קריית אליעזר. הגעתי לשם ואני ממשיך לחלום", אמר. 

אז לאן יכולה להגיע מכבי יפו בגביע המדינה השנה? לוי היה רוצה להגיע רחוק, אבל בפניו יש מטרה חשובה יותר: "החלום של מכבי קביליו יפו זה לחזור ללאומית. יש קבוצות מאוד טובות בליגהשמכפילות את ההתלהבות שמגיעות מול קביליו. זה לא הולך להיות קל. זה רחוק מלהיות קל".