תחנות רדיו כאן

"הבוקר הזה" עם אריה גולן היא תוכנית האקטואליה המואזנת בישראל

לפי סקר TGI על נתוני צריכת המדיה בישראל ב-2021: כאן רשת ב ממשיכה להיות תחנת האקטואליה המובילה בישראל, התוכנית "סדר יום" עם קרן נויבך מזנקת ב-27% ו-"זה מגיע לכם" בהגשת גילי תמיר עם קפיצה של 17% בהאזנות • כאן הסכתים ממשיכה להיות גוף הפודקאסטים המוביל בישראל • תקראו לזה שגרת קורונה: "התאוששות" בשיעורי קריאת העיתונים וההאזנה לרדיו
מערכת כאן חדשות
31 בינואר 2022
15:52

כאן רשת ב ממשיכה להיות תחנת האקטואליה המובילה בישראל - כך לפי סקר TGI שבחן את נתוני צריכת המדיה בישראל בשנת 2021. עוד לפי הסקר שפורסם היום (שני), התוכנית "הבוקר הזה" עם אריה גולן בכאן רשת ב היא תוכנית האקטואליה המואזנת ביותר בישראל עם כ-420 אלף מאזינים. התוכנית "סדר יום" עם קרן נויבך מזנקת ב-27% והתוכנית "זה מגיע לכם" בהגשת גילי תמיר מציגה קפיצה של 17% בהאזנות - שתיהן תוכניות  של התחנה. 

בגזרת הפודקאסטים, "כאן הסכתים" ממשיכה להיות גוף הפודקאסטים המוביל בישראל עם 11.5 מיליון האזנות בחציון. גם כאן תרבות מזנקת ב11% בשיעורי האזנה, וכאן קול המוזיקה המתחדשת מציגה עלייה של 4%. כאן מורשת ממשיכה לעלות ב-5% נוספים בהאזנה, כשלאורך השנה הציגה עלייה כללית של 30%. גם כאן גימל וכאן 88 מזנקות בהאזנה בסופי השבוע ושומרות על כוחן במהלך השבוע. 

"שגרת קורונה": אנשים חזרו לקרוא עיתונים ולהאזין לרדיו

סקר TGI מצביע גם על התאוששות בשיעורי קריאת העיתונים וההאזנה לרדיו, שככל הנראה מושפעים מחזרה לתנאי שוק של "שגרת קורונה". בעיתונות ההתאוששות באה לידי ביטוי בעיקר במחצית הראשונה של שנת 2021, אך ניכרת במונחים שנתיים לעומת 2020. שיעורי ההאזנה לרדיו ביום חול העלייה בשנה החולפת - 64%, בהשוואה לפחות מ-63% ב-2020. 

ניתוח מגמת קריאת העיתונים מצביעה על שיעור חשיפה כולל לעיתונות יומית ביום חול של כ-44% ביחס לכלל האוכלוסיה הבוגרת וכ-52% בקריאת עיתוני סוף השבוע, לעומת השנה הקודמת, בה שיעור הקריאה עמד על כ-38% ביום חול וכ-45% בסופי שבוע. שינויים אלו מחזירים את שיעורי הקריאה לנתונים דומים מלפני תחילת תקופת המגפה.