סמסונג גלקסי 22
צילום: Yarden Metal

מתמקדים במצלמות: סמסונג משיקה את גלקסי 22

החברה משיקה 3 מכשירים חדשים וטאבלט. המכשירים מבוססים על טכנולוגיית VDIS להפחתת תנודות ורעידות, ומאפשרים צילום חלק וחד גם תוך כדי תנועה
איתי שיקמן
09 בפברואר 2022
17:00

חברת סמסונג השיקה היום (רביעי) את מכשירי הגלאקסי S22 ו-S22+ החדשים, כמו גם את מכשיר הגלאקסי S22 Ultra ואת הטאבלט Tab S8. עיקר החידושים קשורים ליכולות הצילום של המכשירים, בדומה לדגמים הקודמים.

בהודעת החברה נמסר כי המכשירים נועדו להביא למשתמשים את הדור הבא של חוויית הצילום, ולאפשר חיבור ושיתוף תכנים וחוויות בכל מקום בו הם נמצאים. תכונת המסגור האוטומטי החדשה ניתנת לשימוש בעת צילום סרטונים עם חברים, מאפשרת זיהוי ומעקב אחר עד עשרה אנשים ומכוונת אוטומטית את מיקוד המצלמה, כך שכולם נראים חדים וברורים.

שני המכשירים מבוססים על טכנולוגיית VDIS המתקדמת להפחתת תנודות ורעידות, ומאפשרים צילום חלק וחד גם תוך כדי תנועה. סמסונג מציגה שיפור גם ביכולות צילום הלילה החדשות של סדרת Galaxy S22 הכוללות את הגדלת החיישן ב-23% וטכנולוגיית Pixel Adaptive – שמאפשרת כניסת אור בכמות גדולה יותר, חידוד והבלטה של הפרטים ולכידת צבעים שגורמים למצולמים לבלוט גם בחושך.

גם Galaxy S22 וגם S22+ מצוידים במצלמה מרכזית חזקה באיכות 50MP, עדשת טלפוטו 10MP ועדשה רחבה במיוחד 12MP. כל אלה מאפשרות למשתמשים לקבל את התמונות האיכותיות ביותר בכל מצב.