הראמס עולים ליתרון
צילום: רויטרס

מהפך, מופע מחצית אדיר וכריעת ברך: סיכום הסופרבול ה-56

עונת הפוטבול האמריקני הסתיימה עם ניצחון ענק של הראמס, אבל מה שיזכר מהמשחק הזה הוא המופע בין הרבעים ורגע אחד שבו אמינם ניסה לגנוב את ההצגה
לירן פוקס ואלון פרוכטר
14 בפברואר 2022
05:17

הלוס אנג'לס ראמס זכתה הלילה (שני) במגרשה הביתי בסופרבול ה-56 לאחר שניצחה את סינסינטי באנגלס 20-23. הבאנגלס עוד הובילו 16-20 לקראת הסוף, אבל טאצ'דאון של קופר קאפ דקה וחצי לסיום העניק לראמס ניצחון וזכייה שנייה בתולדותיהם.

במופע המחצית עלו הלילה באיצטדיון באינגלווד על הבמה כמה מענקי הראפ וה-R&B של המוזיקה האמריקנית. המפיק המוזיקלי ד"ר דרה, סנופ דוג, 50 סנט, מרי ג'יי בלייג', קנדריק לאמאר, ואמינם ביצעו במשך 13 דקות לא פחות מ-11 שירים.

צפו במופע המחצית המלא

את עיקר תשומת הלב לכד הראפר אמינם, שביצע את הלהיט זוכה האוסקר והגראמי Lose Yourself, כשהראפר אנדרסון פאאק מלווה אותו על התופים. בסיום השיר, ובניגוד לבקשת ליגת ה-NFL, ביצע אמינם כריעת ברך - מחווה גופנית שנויה במחלוקת, שנחשבת במשך שנים לסמל המחאה על אלימות המשטרתית כלפי הקהילה האפרו-אמריקנית. 

צילום: רויטרס

והתגובות מיהרו להגיע: כוכב ה-NBA לברון ג'יימס שישב בקהל צייץ בטוויטר - "OMG, וואו וואו וואו! מופע המחצית הטוב ביותר שראיתי".

גם כמה ממשתתפי מופע המחצית בעבר לא חסכו בתשבוחות. ליידי גאגא צייצה: "זאת הייתה פצצה של אהבה רדיקאלית. מדהים! על זה כל הסיפור"

גם הראפרית מיסי אליוט שהופיעה בעבר במופע המחצית, צייצה: "מרי ג'יי בלייג' הייתה פשוט אגדית ותמיד תהיה. ככה נראית אריכות ימים".

תגיות:
סופרבול