-
צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

חתן נפל מגובה רב בחתונה במודיעין, מצבו קשה

הצלם: זה קורה כמעט בכל אירוע, עכשיו אנו מחכים לנס שהחתן יחזור לעצמו • מצבו של החתן, בן 37, מוסיף להיות קשה • הרב בחתונה: "אשתו ליוותה אותו לבית החולים כשהיא עדיין בשמלת כלה"
מאיה ראכלין וסיון סיסאי
14 בפברואר 2022
09:05
עודכן ב 17:41

האסון בחתונה במודיעין: מנדי שיף, צלם החתונה שבה נפל החתן מגובה שלושה מטרים ונפצע קשה, שחזר הערב את השתלשלות האירועים. בריאיון בתוכנית "ערב ערב" בכאן 11, אמר שיף: "ראיתי את הסרטונים. הרימו את החתן על שולחן. בהתחלה הוא עמד. נראה שהוא התחיל לאבד את שיווי המשקל, ואיך שהוא התכוון להתיישב - הוא פשוט נפל מאוד חזק על הראש".

שיף סיפר כי תחילה הנוכחים לא התקשו להבין מה התרחש: "לא הבנו מה קורה. הזמר ישר קלט את זה והפסיק את המוזיקה. אבא של הכלה מייד רץ לעזרת נשים ואמר לה 'יהיה בסדר, יהיה בסדר'. גם היא לא הבינה מה קרה. חברות שלה ישר סובבו אותה, שלא תראה". הוא ציין כי מדובר במנהג נפוץ בחתונות, וכי בחתונה שבה יעבוד הערב ידאג להגיד לחברים של החתן והכלה שלא יעשו זאת: "צריך לעשות כל מה שאפשר כדי שהסיפור הזה ייפסק". 

מוקדם יותר סיפר לכאן חדשות הרב יהודה מייזליק, הרב בחתונה: ״הייתה שמחה גדולה, הם חיכו הרבה זמן להתחתן. אשתו ליוותה אותו לבית החולים כשהיא עדיין בשמלת כלה". הרב הוסיף: "באמצע החתונה לקחו שולחן, העלו את החתן עליו ומאיזושהי סיבה הוא נפל אחורה על הרצפה. החתונה הייתה גדולה ושמחה ונגמרה בצער. צריך להפסיק עם המנהג המסוכן הזה להרים לגובה בחתונות״.

החתן פונה לבית החולים שיבא בתל השומר. פרמדיק מגן דוד אדום איתי פרץ סיפר: "כשנכנסנו לאולם, ראינו גבר כבן 34 שוכב עם חבלת ראש בהכרה מעורפלת. אנשים במקום סיפרו שהוא נפל מגובה של כשלושה מטרים. פינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קשה ויציב".