אייל גולן
צילום: פלאש 90

בעקבות שתי תלונות חדשות על עבירות מין: אייל גולן נחקר באזהרה

הזמר הגיע אתמול למשטרת תל אביב בחשד להבאת אדם לידי מעשה זנות • גולן נחקר במשך כמה שעות ושיתף פעולה • בנובמבר הוגשו תלונות נגד 10 גברים נוספים במסגרת הפרשה בגין כמה עבירות, בהן אונס, מעשי סדום והדחה לסמים • מ"ליאם הפקות" נמסר: "הטענות כוזבות"
משה שטיינמץ ודורית מזרחי
07 באפריל 2022
16:08
עודכן ב 18:19

אייל גולן נחקר אתמול במשטרת תל אביב בעקבות שתי תלונות על עבירות מין כחלק מפרשת משחקי חברה שנחקרה לפני מספר שנים. גולן נחקר בחשד להבאת אדם לידי מעשה זנות במשך כמה שעות ושיתף פעולה. עוד נחקרו מנהלו לשעבר וחשודים נוספים שהיו חשודים גם בעבר.

בנובמבר פורסם כי נ' ו-ט, שהיו קשורות לפרשה "משחקי חברה" ב-2013 התלוננו נגד הזמר ונגד עשרה גברים נוספים: שניים מהם כדורגלני עבר מוכרים, אחד מהם שיחק בנבחרת ישראל, ודמות טלוויזיונית. התלונות הן בגין כמה עבירות, בהן אונס, מעשי סדום ןהדחה לסמים. לטענת עורכות דינן, שמותיהם עלו בעבר אך המשטרה לא חקרה את הדברים. 

לאחר הגשתן, טענו נ' ו-ט כי מרבית התלונות לא נחקרו ומעורבים לא זומנו בעבר לחקירה במשטרה. "זאת למרות שהשמות היו ידועים למשטרה כבר בשנת 2013. התלונות החדשות על עשרת המעורבים שלא נחקרו יעלו תהיות גם בנוגע לחקירתם של 14 חשודים שכן נחקרו בפרשה ב-2013 וחקירתם לא מוצתה", הוסיפו.

מ״ליאם הפקות״ נמסר בתגובה: ״הטענות הכוזבות נגד אייל גולן נחקרו ביעילות וברצינות לפני שנים. אייל גולן שיתף פעולה עם רשויות החקירה, התייצב כשהתבקש ומסר בכנות ובפירוט את כל הידוע לו ונמצא שלא נפל פגם במעשיו והתיק נסגר .

גם בניסיון לעשות לחקירה הנשמה מלאכותית ולייחס לאייל אירועים שאין לו כל קשר אליהם, אייל יעשה כל שביכולתו לסייע למשטרה לגלות את האמת והוא משוכנע שגם הפעם ימצא שלא נפל פגם במעשיו והתיק ייסגר.

נדגיש כי בתביעה האזרחית שהוגשה על ידי ט׳ ונ׳ אייל סירב להיכנע לכל ניסיונות הסחיטה ועמד על חפותו וצדקת דרכו, תוך ניהול ההליך באופן ענייני ומכובד״.