החיפושים אחרי ספיר נחום

משפחתה של ספיר נחום עודכנה על מציאת גופה באזור החיפושים

המשטרה איתרה גופה באזור החיפושים ביישוב איבטין שבצפון. השטח נסרק במסגרת החיפושים אחרי נחום בת ה-24, שנעדרת כשבוע וחצי, מפקד משטרת עכו הגיע לבית משפחתה • בן זוגה של נחום, וואלא ג'מאל רובין חלאילה, נעצר בחשד למעורבות. חלאילה, בן 34, ישב בעבר 12 שנים בכלא
אורלי אלקלעי וחן ביאר
12 ביוני 2022
17:51
עודכן ב 19:52

מפקד משטרת עכו הגיע הערב (ראשון) לבית משפחתה של הנעדרת ספיר נחום, לאחר שנמצאה גופת אישה סמוך ליישוב איבטין שבצפון בשטח שסומן ונסרק במסגרת החיפושים אחרי בת ה-24. המשפחה עודכנה על מציאת גופת האישה שעדיין לא זוהתה, באוזר החיפושים. 

בן זוגה של נחום, וואלא ג'מאל רובין חלאילה, נעצר לפני כשבוע בחשד למעורבות בהיעדרותה. חלאילה, בן 34, ישב בעבר 12 שנים בכלא על עבירות מתחום הסמים והאלימות. הוא ריצה ארבעה מאסרים, מתוכם שבע שנים וחצי על שוד מזויין בסניף של בנק הדואר. הוא דמות מוכרת בטיקטוק, ומעלה סרטונים לרשת.

נחום, תושבת עכו יצאה מהגן של בתה שבעיר ב-2 ביוני, ומאז נעלמו עקבותיה. המשטרה ממקדת את החיפושים אחריה באזור איבטין בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל במשטרה. מפקד תחנת עכו במשטרה, סנ"צ ניר ג'מבר, אמר בשבוע שעבר בתדרוך לתקשורת: "הנחת העבודה היא שספיר עדיין בחיים".

לספיר שני ילדים קטנים, בני שנתיים וחצי ושנה. אחותה עדן סיפרה לכאן חדשות: "הילדים מתחילים לשאול איפה אמא, היום בטלוויזיה הם ראו את ספיר ורצו למסך. אני שומרת על הילדים, משתדלת להראות כוחות. בבית יש כאב ועצב".