קליין
צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

הדס קליין התלוננה במשטרה על האישה שקראה נגדה בדיון

בסביבתה של העוזרת האישית אמרו לכאן חדשות: "האירוע הוא תוצאה של תעמולה שקרית, ובהיעדר חקירה נפתח פתח לעוד מטרידים שבפעם הבאה יהיו אלימים יותר"
תמר אלמוג
11 ביולי 2022
21:17

משפט נתניהו: העוזרת של ארנון מילצ'ן, הדס קליין, התלוננה הערב (שני) במשטרה נגד אישה שקראה לעברה קריאות השמצה בתום הדיון היום בבית המשפט. התלונה האחרונה מתווספת לתלונה שכבר הגישה קליין בחמישי שעבר על פרסום תמונת ביתה וכתובתה. בסביבתה של קליין אמרו הערב לכאן חדשות כי "האירוע היום הוא תוצאה של תעמולה שקרית, ובהיעדר חקירה נפתח פתח לעוד מטרידים שבפעם הבאה יהיו אלימים יותר". 


בתוך כך, דווח היום בחדשות הערב בכאן 11 מה צפויים להיות הטיעונים המרכזיים של צוות ההגנה. הראשון - הטענה שסכומי המתנות היו נמוכים בהרבה, והחשבוניות מטעות בעניין. הטיעון השני הוא שנתניהו לא היה מודע להיקף המתנות לרעייתו, וגם לגביו המצב העובדתי שונה מהמתואר. והטיעון השלישי שההגנה צפוייה להציג הוא שמדובר במתנות במסגרות חברות, ובמיוחד שהיה ייעוץ - שעניין הייעוץ הוא סיפור משפטי מורכב בפני עצמו.

סנגורו של נתניהו צפוי להמשיך ולטעון, כפי שאמר במהלך החקירה הראשית, כי מדובר בעדות שמועה וסברה. בפרקליטות אומרים כי יש ראיות נוספות לדברים שהעידה קליין. היום קליין סיפרה בעדותה כי במסגרת הקשר בין נתניהו למילצ'ן, האחרון היה מעורב במינויו של יוסי כהן לראש המל"ל. קליין גם סיפרה על מתנות ותכשיטים שניתנו לשרה, לכאורה בידיעת נתניהו עצמו.