אוחובסקי

הפרקליטות החליטה: התלונה החדשה נגד גל אוחובסקי נסגרה מחוסר אשמה

גם שלוש התלונות שנפתחו לאחר תחקיר כאן חדשות נסגרו מאותה סיבה. הפרקליטות: "עדות המתלונן אמינה, אך המעשים לא חצו את הרף הפלילי"
דניאל אלעזר
24 ביולי 2022
18:16

תחקיר כאן חדשות: הפרקליטות החליטה לסגור מחוסר אשמה את תיק עבירות המין שנפתח נגד גל אוחובסקי בעקבות התלונה הרביעית במספר שהוגשה בחודש מארס האחרון. המתלונן טען אז כי אוחובסקי ביצע בו עבירות מין בשנתיים האחרונות. "לאחר בחינת מכלול הראיות והתיק עולה כי הגם שעדות המתלונן נמצאה אמינה, הרי שהמעשים עליהם העיד לא חצו את הרף הפלילי", נמסר מהפרקליטות.

אחרי התחקיר שפרסמה מיכל רבינוביץ' ובו עדויות של שני גברים שטענו כי אוחובסקי כפה את עצמו עליהם, הוגשו בחודש נובמבר האחרון שלוש תלונות נגדו בחשד לעבירות מין בגברים. גם תלונות אלו נסגרו מחוסר אשמה. בכלל המקרים הכחיש אוחובסקי את החשדות.

במרכז תחקיר כאן חדשות עמדה עדותו של א', שהותקף לטענתו על ידי אוחובסקי לפני כשנתיים. השניים קבעו להיפגש למפגש מיני עם גבולות ברורים שהופרו מייד. "זה קרה מהרגע הראשון", העיד א', "כמה דקות, הופעל איזה כפתור והוא לא תיקשר כמו בן אדם, הוא תיקשר כמו חיה. יותר מחמש פעמים הוא ניסה להפוך אותי בכוח, להחדיר לי אצבעות, לגעת, להגיע בכל דרך אפשרית לאזור הזה".