-

אחרי 7 שנים: סטטיק ובן אל הודיעו על פרידה

השניים מסרו ברשתות החברתיות: "הגענו למיצוי מוסיקלי של הפרויקט"
שני נחשוני
25 באוגוסט 2022
11:16

צמד הפופ הישראלי המצליח סטטיק ובן אל הודיע היום (חמישי) על סיום דרכם היצירתית המשותפת. בפוסט שפרסמו השניים ברשתות החברתיות נכתב: "החלטנו שנינו שהגיע הזמן של כל אחד מאיתנו לצעוד בדרך משלו. אנחנו מרגישים שהגענו למיצוי מוסיקלי של הפרויקט". ברקע ההודעה נפוצו שמועות על משבר מתמשך בין השניים. 

View this post on Instagram

A post shared by סטטיק / Static (@static)

עוד נכתב על ידי השניים: "הפרויקט המדהים הזה שנקרא סטטיק ובן אל שינה לנו לגמרי את החיים. משני ילדים עם חלום להרכב העשור, מיליוני צפיות, אלפי הופעות בארץ ובחו"ל ובאמת עשייה מספקת וחלום שהוגשם. ההחלטה הזו הייתה לא קלה אבל היא גם לא חדשה, אנחנו עדיין מאוד אוהבים אחד את השני וכמובן שנפרגן אחד לשני בהכל". 

הפרידה מגיעה על רקע שמועות על משבר ביחסים בין השניים בתקופה האחרונה. לפני כשבוע, נחשפו ב"ישראל היום" הקלטות אלימות של בן אל תבורי, שהושמעו כלפי בת זוגו לשעבר אורטל עמר בנוגע ליחסיהם הזוגיים והסדרי הראייה של בנם המשותף תו פרינס תבורי.פרסום ההקלטות גרם למכה תדמיתית עבור הצמד, וכבר החלו שמועות על פירוקו הסופי. אתמול נודע כי קמפיין פרסומי של שטראוס שתוכנן עם סטטיק ובן אל - בוטל, והופעה שתוכננה להתקיים היום בוטלה גם היא.

מוזיקה ו-TikTok | האזינו לעוד יום

הצמד שמורכב מבן אל תבורי ולירז רוסו, עבד ברוב שיריו עם המפיק המוזיקלי ירדן "ג'ורדי" פלג. השניים פרצו בסוף 2015 ואחראים על שורה של להיטים עם מיליוני צפיות בפלטפורמות הסטרימינג השונות כמו "ברבי", "טודו בום", "זהב" ו"אפס מאמץ". ב-2018 חתמו על חוזה עם חברת התקליטים האמריקנית "יוניברסל", וניסו את מזלם מעבר לים כששיתפו פעולה בשירים באנגלית עם אמני ענק כמו פיטבול, סנופ דוג ובלאק אייד פיז.