האלי ביילי בתפקיד אריאל

הצצה ראשונה לגרסת הלייב אקשן של "בת הים הקטנה"

אולפני וולט דיסני חשפו טיזר ראשון לסרט, שיגיע למסכים בחודש מאי 2023. בתפקידים הראשיים: הזמרת האמריקנית האלי ביילי והמועמדים לאוסקר מליסה מקארתי וחאווייר ברדם
אלון פרוכטר
10 בספטמבר 2022
11:18

שלוש שנים אחרי שהכריזו רשמית על הפקת גרסת לייב-אקשן לקלאסיקה "בת הים הקטנה", הלילה (שבת) אולפני הסרטים של וולט דיסני חשפו טיזר ראשון לסרט החדש. הסרט בו מככבת בתפקיד אריאל הזמרת האמריקנית האלי ביילי, יגיע לבתי הקולנוע ב-26 במאי 2023. מלבד ביילי משתתפים בו גם המועמדים לאוסקר מליסה מקארתי בתפקיד אורסולה וחאווייר ברדם בתפקיד המלך טריטון.

חשיפת הטיזר בוצעה במסגרת כנס הקולנוע D23 של אולפני דיסני, שמתקיים בקליפורניה. מלבד חשיפת הטיזר של "בת הים הקטנה", שוחרר בכנס הטריילר לסרט ההמשך לסרט המוזיקלי "מכושפת". הסרט שקיבל את השם Disenchanted יעלה בשירות הסטרימינג +Disney ב-24 בנובמבר. בסרט מככבים איימי אדמס, פטריק דמפסי, מאיה רודולף, אידינה מנזל וג'יימס מרסדן.

עוד בכנס הוכרז רשמית על הפקת סרט המשך לסרט האנימציה המצליח "הקול בראש" שמיועד לצאת בקיץ 2024. הקהל בכנס זכה לראות הצצה בלעדית לפריקוול ללייב אקשן של "מלך האריות" שיתמקד הפעם בדמותו של מופאסה, שאותו ביים בארי ג'נקינס, זוכה האוסקר על "אור ירח".

בנוסף, הפציעה בכנס גם השחקנית גל גדות שעלתה לבמה עם השחקנית רייצ'ל זגלר ("סיפור הפרברים"). השתיים שוחחו על הסרט "שלגיה" בו הן מככבות יחד ושעתיד להגיע לבתי הקולנוע ב-2024. גדות שרגילה לגלם את "הדמות הטובה" סיפרה כי העבודה על דמות המלכה המרושעת הייתה שונה מכל מה שעשתה עד כה. לדבריה, להיכנס לעורה היה מרענן ונעים וכי נהנתה מכל רגע.