משרדי להב 433, ארכיון
צילום: פלאש 90

פרטים חדשים בפרשת אשת ראש העיר והחשד לסחיטה

התמונות שאמורות היו להביך את איש העסקים - הועברו לבכירים בליכוד • החוקר החשוד טוען כי אינו יודע כיצד יצאו התמונות ממשרד החקירות, אולם מתמחה במשרד טוען שעשה זאת בהוראת החוקר • אשת ראש העירייה מכחישה את מעורבותה בסחיטה וטוענת: מצאתי את התמונות על שמשת הרכב שלי
חן ביאר
25 באוקטובר 2022
10:05

אשת ראש העיר והחשד לסחיטה: הבוקר (שני) פורסמו בכאן רשת ב פרטים חדשים מחקירת הפרשה בה חשודים אשתו של ראש עירייה בצפון וחוקר פרטי שהיה קצין משטרה בעברו. על פי הפרסום, התמונות שאמורות היו להביך את איש העסקים אליו כוונו האיומים כדי שיחדל מעיסוקיו הפוליטיים בעיר, הועברו גם אל בכירים במפלגת הליכוד במסגרתה פעל.

עוד פורסם הבוקר כי החוקר הפרטי אישר שהתמונות צולמו במסגרת עבודה שהזמינה אשת ראש העירייה מהחברה בה הוא עובד, אולם הכחיש שהיה מעורב במעשה הסחיטה וטען כי אינו יודע מי הוציא ממשרדו את התמונות. עוד טען החוקר כי אשת ראש העירייה לא הייתה מודעת לכך שהתמונות צולמו והוסיף כי העבודה שהזמינה התמקדה בנושאים אחרים.

עם זאת, טענותיו של החוקר הפרטי סותרות את דברי המתמחה במשרד החקירות. זה טען בחקירתו כי הוא זה שהעביר את התמונות וכי מי שהנחה אותו לעשות זאת היה החוקר עצמו. בתוך כך, אשתו של ראש העירייה מכחישה שהייתה מעורבת בסחיטת איש העסקים. על אף שברשותה נמצאו התמונות המדוברות, לטענתה מישהו השאיר אותן בוקר אחד על שמשת רכבה.

בית המשפט האריך את מעצרם של החוקר הפרטי ושל מתמחה שהיה במשרדו עד יום רביעי. מעצרה של אשת ראש העירייה הוארך עד היום אחר הצהריים. לאחר המועדים הללו, ישוחררו החשודים למעצר בית. שמותיהם עדיין אסורים בפרסום.