משה איבגי בחזרות למופע
-

בלעדי: משה איבגי נערך למופע מוזיקלי בהשתתפותו

לאחר שתיאטרון "תמונע" ביטל הופעה של להקת רוק שביקשה לארח את איבגי, ההופעה תתקיים במועדון "האזור" בחודש הבא • בסרטון בלעדי לכאן חדשות נראה איבגי בחזרות למופע
דורית אסרף מזרחי
24 בנובמבר 2022
21:55

חודש לאחר שהנהלת תיאטרון "תמונע" בתל אביב מנעה את קיומה של הופעה של להקת רוק שביקשה לארח את השחקן ועבריין המין המורשע משה איבגי, הערב (חמישי) פורסם סרטון בלעדי מחזרות אותן קיים איבגי עם הלהקה - לקראת מופע שתקיים הלהקה במועדון חלופי. על פי הפרסום, הופעתה של להקת הרוק The White Rabbit Band תתקיים ב-17 בדצמבר.

המופע המדובר תוכנן במקור להתקיים ב-5 בנובמבר בתיאטרון "תמונע". איבגי אמור לבצע בו מונולוגים חדשים במופע הקיים. לאחר ביטולו, מסרה הפקת המופע לכאן חדשות כי מדובר בדבר לא חוקתי, אפליה ופגיעה בחופש העיסוק וכי אין בכוונתם לוותר.

"מכיוון שהוא משוחרר והוא אדם חופשי, לא שאני מסכימה עם כל מה שקרה, אני שמחה שהוא ריצה את העונש ואני שמחה ששיחררו אותו לחזור לחיים שלו", אמרה אז סולנית הלהקה ויוזמת המופע מאיה רקח לכאן חדשות."הוא אומן ואחד הגדולים. צריך לאפשר לו לחזור לחיים. השיקול הוא אומנותי, אם לא אני אארח אותו - הוא יתארח במקום אחר. הוא זכאי לחזור לחיים שלו".