במבה אסם, ארכיון
צילום: כאן חדשות

אסם אומנם לא מעלה מחירים - אך מבטלת מבצעים

לאחר "מרד הפסטה": אסם החלה בצמצום מבצעים ברשתות השיווק השונות • מחברת המזון נמסר: הודענו על ביטול עליית המחירים בפברואר, מצרים על כל ניסיון להציג זאת אחרת • שופרסל ממשיכה להתנגד להעלאת מחירי מוצרי תנובה
דנה ירקצי
28 בנובמבר 2022
08:29

חברת המזון אסם אמנם לא מעלה מחירים - אך מבטלת מבצעים. כך פורסם הבוקר (שני) בתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב. מאז "מרד הפסטה", במסגרתו לקוחות נקראו לרכוש מוצרים חלופיים ממותגים מתחרים לחברה, אסם החלה בצמצום מבצעים ברשתות השיווק השונות.

השבוע הגיע המהלך המדובר לשיאו, כשכמה מרשתות השיווק הגדולות החליטו להוריד קטגוריות ממוצרי אסם מהמדפים עד להודעה חדשה. מחברת אסם מסרו לכאן חדשות: "בחודש דצמבר ל'אסם-נסטלה' יש עשרות מבצעים על מאות ממוצריה ברשתות השיווק השונות. 'אסם-נסטלה' הודיעה על ביטול עליית המחירים כבר בראשית פברואר ואנו מצרים על כל ניסיון להציג זאת אחרת".

במקביל, הבוקר פורסם בכאן חדשות כי ברשת שופרסל ממשיכים בהתנגדות להעלאת מחירי מוצרי תנובה. מנגד, ביתר רשתות השיווק הגדולות, כמו רמי לוי, יוחננוף וויקטורי, אומנם הודיעו שלא יעלו את מחירי מוצרי תנובה ויספגו אותם בעצמם, אולם גם הן העלו מחירים למספר מוצרים באחוזים בודדים.