.
צילום: אולפני האחים וורנר

דיווח בהוליווד ריפורטר: "וונדר וומן 3" נגנז

באתר מעריכים כי ההחלטה תחסוך לחברה הרבה כסף, שכן גדות אמורה הייתה לקבל על הסרט השלישי משכורת של 20 מיליון דולר, והבמאית 12 מיליון
אלון פרוכטר
08 בדצמבר 2022
08:21

אתר ההוליווד ריפורטר דיווח היום (חמישי) לפנות בוקר כי מנהליו החדשים של היקום הקולנועי של די-סי - הבמאי ג'יימס גאן והמפיק פיטר ספרן, החליטו לגנוז את הסרט השלישי בסדרת סרטי "וונדר וומן" בכיכובה של גל גדות.

בדיווח נכתב כי השניים ייפגשו בשבוע הבא עם דיוויד זסלב, מנכ"ל תאגיד "האחים וורנר-דיסקברי", במטרה להציג לו את החזון לשנים הקרובות של היקום הקולנועי של החברה. באתר מוסרים כי על פי כמה גורמים שמעורבים בנושא, הסרט השלישי בסדרה "נחשב מת בכל הנוגע להקמה מחדש של היקום הקולנועי".

באתר מוסיפים כי על אף שבמאית הסרט פטי ג'נקינס מסרה לאחרונה לשניים את התסריט לסרט השלישי (שנכתב עם התסריטאי ג'ף ג'ונס), בימים האחרונים התבשרה ג'נקינס כי הסרט לא ייצא לפועל. לא ברור עדיין איך והאם בכלל דמותה של גדות תוצג בסרטים אחרים של DC.

באתר מעריכים כי ההחלטה תחסוך לחברה הרבה כסף, שכן גדות אמורה הייתה לקבל על הסרט השלישי משכורת של 20 מיליון דולר, וג'נקינס 12 מיליון דולר.

במקרה, או שלא, ביום שלישי האחרון צייצה גדות ציוץ בטוויטר לציון תשע שנים להכרזה על ליהוקה לתפקיד גיבורת העל. בציוץ היא הודתה על הזכות לגלם את הדמות, וחתמה במילים - "אני לא יכולה לחכות לחלוק איתכם את הפרק הבא שלה". לא ברור אם גדות הייתה מודעת להתפתחויות כשפרסמה את הציוץ.

גדות, כיכבה עד כה בארבעה סרטים בתפקיד גיבורת העל הידועה - "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" משנת 2016, "וונדר וומן" ו"ליגת הצדק" שיצאו ב-2017 והסרט "וונדר וומן 1984" שיצא בדצמבר 2020.