אילוסטרציה: shutterstock
אילוסטרציה: shutterstock

חשד: בת 13 נסחטה, הוכתה ושודלה לזנות

מדריך נוער, שהבחין בנערה החבולה, הוביל לחשיפה של פרשת התעללות ממושכת באשקלון, במסגרתה היא הוכרחה לקיים יחסי מין תמורת כסף
איציק זוארץ
20 ביוני 2017
09:29

פרשת התעללות קשה באשקלון: המשטרה חושדת כי נערה בת 13 הייתה נתונה במשך זמן רב לאלימות, עבירות מין וסחיטה כספית, שבמרכזה שתי נערות אחרות. בין היתר, היא הוכרחה באיומים לקיים יחסי מין עם אזרח סודני ולהעביר לנערות את הכסף. נגד אחת הנערות החשודות ואדם נוסף יוגשו כתבי אישום כבר השבוע.

 הפרשה נחשפה כשמדריך במועדון נוער באשקלון, אליו הגיעה הנערה, הבחין כי היא חבולה ושמע ממנה כי היא נתונה לסחיטה של מאות שקלים וזקוקה לכסף בדחיפות. הוא העביר את הטיפול בנושא לידי המשטרה, ובחקירה התגלו שורה של מקרי התעללות בנערה, אותם הובילו שתי נערות אחרות, בנות 13.5 ו-16.

 בין היתר, חושדים במשטרה כי הנערה הוכרחה לקיים יחסי מין עם אזרח סודני בתמורה לסכום כסף, שאותו היה עליה להעביר לנערות הסוחטות. מלבד זאת, הן גם היכו אותה בכמה מקרים ואיימו להטמין מטעני חבלה ברכב של אמה ולשרוף את ביתה.

 הנערות החשודות הודו במעשים בחקירתן והעבירות המיוחסות להן הן סחיטה באיומים, אלימות ושידול לזנות. מלבדן, נעצרו גם שלושה אזרחים סודנים בפשיטה משטרתית ונגד אחד מהם נאספו ראיות לקראת הגשת כתב אישום.

 במשטרה אמרו כי ״מדובר בחקירה סבוכה ורגישה, בה נדרשה רגישות מירבית. חשוב כי בני הנוער יבינו כי אל להם להיכנע למעשי בריונות של אלו הבוחרים לעשות כן".

תגיות:
זנות