החשודה עם עורך דינה בבית המשפט

מדריכה בת 23 חשודה בעבירות מין בחניכות בפנימייה

עורך דינה של מדריכה בבני ברק החשודה בין היתר באונס: "היה חיבוק ללא מגע מיני"
מערכת כאן
22 ביוני 2017
13:05
עודכן ב 17 אוקטובר 11:20

צעירה בת 23 מרמלה נעצרה אתמול (רביעי) בחשד שתקפה מינית במשך תקופה ארוכה שתי חניכות שאותן הדריכה בפנימייה בבני ברק. על פי החשד, באחד המקרים מדובר באונס, שכן שכבה לכאורה עם נערה תוך ניצול יחסי מרות. במשטרה מעריכים כי בנות נוספות נפגעו. בית משפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרה בחמישה ימים, והוציא צו איסור פרסום על פרטי החשודה.

עורך דינה של החשודה, אבי חימי, אמר בראיון לאסתי פרז ביומן הצהריים של כאן ב, כי היחסים בין מרשתו לנערות לא היו מיניים. "החשודה סיפרה על קשר עם חניכות שחרג מקשר רגיל. היא מאוד אהבה אותן והעריכה אותן ורצתה לעזור להן, אבל היא שוללת מכל וכל איזשהו מגע מיני כלשהו. היא מבינה את הגבול בין האסור והמותר, וגרסתה העקבית היא שמדובר אך ורק במעשים חינוכיים – חיבוק, טפיחה, עידוד ולא מעשים מיניים".

הוא הוסיף כי "יש מחד חשדות כבדים ומטרידים שמחייבים בדיקה וחשבון נפש מעמיק; מנגד יש את הגרסה המוצקה של החשודה שלא היו דברים מעולם. אני מאמין שגם לאחר שהשופטת קבעה שאחת המתלוננות נחקרה על ידי חוקרת ילדים ומהימנותה נקבעה כגבוהה מאוד - אנחנו ילדים גדולים ויודעים שלעיתים החשדות מסתיימים בלא כלום או בדברים פחותים".

לדבריו, "החשודה עזבה לפני כמה חודשים את הפנימייה. היא הלכה למנהלת הפנימייה ואמרה לה שהיא חשה שאותן שתי מתלוננות יצרו בה תלות שנראית לה בלתי סבירה ובלתי הגיונית. יכול להיות שכשאר מתפתח קשר חינוכי, ילדה צעירה בת 23 מרגישה שהיא לא יכולה לשאת בנטל ובתלות, ולכן היא עזבה מיוזמתה. מדובר באישה צעירה, דעתנית שיודעת מה היא עושה, ונשמעת אמינה בגרסתה".