דונלד טראמפ
צילום: אי-פי

נשיא ארצות הברית חובט ב-CNN

בסרטון מהופעה בתוכנית היאבקות החליף טראמפ את ראש היריב בלוגו הרשת
סוכנויות הידיעות
02 ביולי 2017
17:01
עודכן ב 11 אוקטובר 08:37

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ פירסם היום (ראשון) בחשבון הטוויטר שלו סרטון מהופעת אורח שערך בתכנית ההיאבקות האמריקאית ה-WWE בו הוא נראה חובט ביריב ומפיל אותו לקרקע. את ראשו של היריב החליף טראמפ בלוגו של רשת החדשות CNN.


הסרטון מהווה נקודת שפל חדשה ביחסים בין טראמפ לתקשורת האמריקאית. מוקדם יותר היום כתב טראמפ בחשבון הטוויטר שלו כי הוא שוקל להחליף את שמה של רשת CNN ל-CNN Fraudnews. טראמפ חתם את הציוץ בו הוא נראה חובט בלוגו של CNN עם הכיתוב FNN.

יחסי השנאה-שנאה של טראמפ עם התקשורת האמריקאית התחילו כבר במהלך הקמפיין הנשיאותי והמשיכו לאחר בחירתו. הנשיא מרבה לכנות את גופי התקשורת האמריקאית fake news. בשבוע באחרון המתח בין הצדדים הגיע לשיא נוסף כאשר טראמפ השתלח בצמד מגישי התכנית "morning joe" של רשת MSNBC: ג'ו סקורבורו ומיקה ברזינסקי. טראמפ כינה אותם טיפשים ואף ציין כי במהלך אחת מפגישותיו עם המנחים, "מיקה דיממה קשות לאחר מתיחת פנים".

אם מישהו חושב שטראמפ אינו מודע להתנהגותו, הנשיא דאג לבאר את הנושא עם הציוץ: "השימוש שלי ברשתות חברתיות אינו נשיאותי. השימוש שלי הוא נשיאותי ברוח התקופה".

CNN מסרה בתגובה לסרטון של טראמפ כי "זה יום עצוב כאשר נשיא ארצות הברית מעודד אלימות נגד עיתונאים. במקום להתכונן לפגישתו הראשונה עם ולדימיר פוטין, להתמודד עם קוריאה הצפונית או לעבוד על חוק הבריאות החדש, הוא מעדיף להיות מעורב בהתנהגות ילדותית שלא מכבדת את נשיא ארצות הברית. אנחנו נמשיך לבצע את עבודתנו נאמנה, כדאי שגם הוא יתחיל לבצע את שלו".