צילום אילוסטרציה: Shutterstock
צילום אילוסטרציה: Shutterstock

מורה נאשם בעבירות מין בתלמידתו

אורי גלעד, בן 36 המלמד בהרצליה, קיים יחסי מין עם תלמידתו בכמה מקרים
שלי טפיירו
06 ביולי 2017
12:15
עודכן ב 10 אוקטובר 13:07

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום נגד אורי גלעד, מורה בן 36 המלמד בהרצליה, בגין ריבוי עבירות מין בתלמידתו. הוא נאשם בריבוי עבירות מין של בעילה אסורה בהסכמה, מעשה מגונה, הדחה בחקירה ועבירות נוספות.

לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עורך הדין חגי בנימין, גלעד ניהל מערכת יחסים מינית עם תלמידה שלימד במסגרת היותו מחנך ומורה בבית הספר בהרצליה תוך ניצול יחסי התלות, המרות והחינוך שנוצרו ביניהם. במסגרת מערכת היחסים קיים עמה יחסי מין בכמה הזדמנויות ובמקומות שונים.

במרבית המקרים, נטען בכתב האישום, קיימו המשיב והקטינה את יחסי המין האסורים במקומות שונים ברחבי בית הספר - לעתים במסגרת שעות הלימודים, ולעתים מחוץ להן. באחת מן ההזדמנויות, קיים גלעד יחסי מין עם תלמידתו במסגרת טיול שנתי של בית הספר. הוא הכין מבעוד מועד מזרן עבור השניים בתוך מחסן נטוש, ודאג להרחיק את התלמידים האחרים מהאזור.

בנוסף לכך, נאשם גלעד בשיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה, בכך שכאשר נודע לו מהתלמידה כי דבר קיום הקשר האסור ביניהם נתגלה, הפציר בה לשנות מגרסתה ולמסור גרסה שקרית, שלשיטתו תיטיב עמו על הצד הטוב ביותר. כמו כן דאג למחוק התכתבויות מפלילות שונות שניהל עמה לאורך התקופה, ובכלל זה תמונות שנשלחו בין השניים.