ליצן, אילוסטרציה
ליצן, אילוסטרציה

תופעת הליצנים: שני נערים נדקרו בבאר שבע

בשעות הערב נפצעו שני נערים במוקדים שונים בבאר שבע, מצבם מוגדר קל. הנערים העידו כי נדקרו על-ידי צעיר מחופש לליצן. המשטרה פתחה בחקירה
איציק זוארץ
03 באוקטובר 2017
23:12

שני נערים נפצעו מדקירות הערב (שלישי) בבאר שבע, שניהם העידו כי נדקרו על-ידי צעיר מחופש לליצן. הנערים פונו לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה ומצבם מוגדר קל. המשטרה פתחה בחקירת המקרים.

סמוך לשעה 22:00 נדקר נער בן 13 ברחוב אחינועם בעיר. כשהגיעו כוחות ההצלה למקום טען הנער כי נדקר על-ידי צעיר המחופש לליצן. דקות ספורות לאחר מכן דווח על מקרה דקירה נוסף ברחוב העלייה. נער בן 15 נדקר בפלג גופו העליון, לטענתו המקרה התרחש כשישב בפארק עם חבריו. הנער סיפר כי ליצן מצויד בכלי חד דקר אותו מאחור.

עד ראייה סיפרו כי אכן מדובר בשני מקרים. על-פי העדות, המקרה השני אירע כשנער ראה ליצן מחלון ביתו, הוא הצטייד בסכין, רדף אחרי הליצן אך פצע את עצמו כשנפל ונדקר מהסכין אותה נשא. מהמשטרה נמסר כי הנער מוכר לה ממקרה קודם.

אמש נפגעה בבאר שבע ילדה מגז מדמיע שרוסס ככל הנראה על-ידי ליצן ומוקדם יותר היום נודע לכאן כי בעקבות ריבוי המקרים שבהם נערים החובשים מסכות ליצנים מטרידים עוברי אורח, הנחה משרד החינוך את הצוותים החינוכיים לקיים שיח בכיתות לפני היציאה לחופשת סוכות ועם החזרה ממנה, במקומות בהם עולה הצורך.