אליה קדוש סוטרת לנהג המונית
צילום: מיינט

הנאשמת באיום על הצוות הרפואי באיכילוב חשודה בתקיפת נהג מונית

הדוגמנית שחשודה באיומים ובתקיפת שוטרים בבית החולים איכילוב לפני כשבועיים חשודה שסטרה לנהג מונית שהסיע אותה לטיפול
לירן כוג'הינוף
11 באוקטובר 2017
22:12

הדוגמנית אליה קדוש, שהואשמה השבוע באיום על הצוות הרפואי בבית החולים איכילוב ובתקיפת שוטרים, חשודה כי תקפה הערב (רביעי) נהג מונית בן 70 לאחר שהתגלע ביניהם ויכוח.

קדוש חשודה כי סטרה לנהג המונית שהסיע אותה לטיפול בבית החולים וולפסון בחולון. לאחר שתסיים את הטיפול הרפואי, בכוונת המשטרה לעכב אותה לחקירה.

עו"ד נס בן נתן המייצג את קדוש: "מדובר במי שהייתה תחת השפעת תרופות, ובמצב רגשי מורכב. נהג המונית נהג כלפיה באלימות מילולית בוטה מול קהל אנשים, השפיל אותה ותגובתה כלפיו לא מצדיקה התערבות משטרתית שכן מדובר בזוטי דברים".

ביום ראשון הוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד חמשת המעורבים בתקיפת המאבטחים בבית החולים איכילוב לפני כשבועיים. ארבעה מהם – רוסלן מיסייב, מור ביטון, חנן אלפסי ואברהם יוספוב – מואשמים בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, חבלה חמורה בצוותא ותקיפה הגורמת חבלה ממשית בצוותא.

האירוע באיכילוב התרחש בליל 28 בספטמבר, אז הגיעה קדוש מלווה במיסייב לקבלת טיפול רפואי. במהלך שהותה במיון החלה קדוש לגדף ולצעוק על הצוות הרפואי, בטענה שאינה מקבלת טיפול הולם. אחד המאבטחים הרחיק את קדוש מדלפק המיון כדי למנוע ממנה לתקוף את מי מהצוות הרפואי.

לקראת השעה שלוש בלילה הגיע דוד אמויאל, בן זוגה של קדוש, עם ארבעת הנאשמים לבית החולים, ולאחר שאיתר את המאבטח צעק לעברו "אני השטן שלך. חכה, חכה. לא מול המצלמות, אני אתפוס אותך בחוץ". לאחר מכן נכנסו ארבעת הנאשמים ואמויאל לחדר המיון, כשאותו המאבטח ושני מאבטחים נוספים הולכים בעקבותיהם, ואז החלו לתקוף אותם.