שרה ובנימין נתניהו
צילום: פלאש 90

"חולת נפש": המסרונים של העדה המרכזית נגד שרה נתניהו

נ"ק, שעבדה בניקיון במעון ראש הממשלה, טענה בהודעות שכתבה לתובעת רעיית ראש הממשלה כי עברה התעללות. "100 שקל לא שווה את מה שעוברים שם"
רועי ינובסקי
30 באוקטובר 2017
20:52

נ.ק, עובדת ניקיון במעון ראש הממשלה שצפויה להיות עדה מרכזית בתביעה נגדה כינתה את שרה נתניהו בהתכתבויות עם התובעת "חולת נפש" וציינה שגם היא עברה התעללות במעון - כך פורסם היום (שני) בחדשות הערב בכאן 11.

נ' טוענת בתגובה כי שלחה את המסרונים לש' לאחר שזיהתה התנהגות בעייתית ורצתה לגרום לה לסיים את עבודתה. בהתכתבויות בין השתיים בערב סוכות, שבוע לאחר שש' עזבה את עבודתה, כתבה נ': "אני מותשת מאמי, 100 שקלים לשעה לא שווה את מה שעוברים שם עם חולת הנפש הזאת". אחר כך סיפרה לה שאב הבית אפי אזולאי ואחד מעובדיו מודעים להתעמרות: "אפי אמר לי מה את נורמלית? מה את כותבת ליעקב שמתעללים בך מה את רצינית". נ' היא העובדת לה הציע יועץ התקשורת של התובעת עבודה לאחר הגשת התביעה, מה שגרר טענות קשות לשיבוש הליכי חקירה מצד רה"מ.

מטעמה של נ' נמסר בתגובה כי ״העובדת נ׳ שלחה את הסמס הזה, וכן סמסים נוספים דומים לעובדת ש׳, לאחר שזיהתה שיש בעייתיות רבה בהתנהלותה של העובדת ש׳ - והמטרה של סמסים אלו ושל השימוש במונח שהוא סלנג היו לעודד את ש׳ לעזוב את עבודתה במעון ראש הממשלה״.

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה כי "אחרי שנחשפה הקנוניה של חבורת מני נפתלי, עורכי דינה נעמי לנדאו ושות׳ והיחצ״ן שלהם לגייס עובדת במעון רה״מ, הם מנסים לטשטש את עקבותיהם ולהסיט את תשומת הלב מהשיטות הבזויות והפסולות שלהם. חשיפת התכתובות האישיות הן ניסיון חסר גבולות להלך אימים על עובדת שהיא עדה. הציבור כבר הבין שזהו קמפיין מתוזמן כחלק ממסע ההכפשה נגד משפחת נתניהו".