באדיבות המשפחה

אישה נשדדה באלימות ונפצעה קשה - מעצרו של החשוד הוארך

האישה מאושפזת בבית החולים סורוקה כשהיא מורדמת ומונשמת. מעצרו של התוקף הוארך עד יום ראשון. נכדתה: בשביל 500 שקלים להרוג בן אדם?"
איציק זוארץ
31 באוקטובר 2017
22:46
עודכן ב 07:51

מעצרו של תושב דימונה בשנות ה-30 לחייו הוארך היום (שלישי) עד יום ראשון. הוא חשוד כי שדד באלימות את לריסה טיומנצב, בת 73, ופצע אותה קשה. האישה מורדמת ומונשמת בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

האירוע התרחש שלשום כאשר דניס ברודובסקי, בן 33, חטף מטיומנצב את ארנקה, ובו כספי הביטוח הלאומי שהוציאה קודם לכן ממכשיר הכספומט בבנק. הוא דחף אותה וגרם לפציעתה הקשה.

נכדתה של לריסה, יבגניה טיומנצב סיפרה: "אני לא יודעת מה בדיוק קרה, אחותי התקשרה אליי אחרי ששמעה צעקות וראתה אותה שוכבת על הריצפה, היא לא הגיבה. שאלתי מה קרה והיא לא ענתה, היא יצאה בבוקר להוציא כסף וחזרה עם פציעות, הזמנתי אמבולנס, לקחתי אותה לבית חולים,  מי שתקף אותה הוא נבלה, הוא לא בן אדם, זה מזעזע, שמעתי הרבה סיפורים לא האמנתי שזה יכול לקרות לנו, מה הוא חשב בשביל 500 שקלים להרוג בן אדם, זה סיוט מה שסבתא עברה, הוא נבלה".

לובה לושקין, חברת המשפחה שנמצאת בבית החולים אמרה כי "מצבה משתפר, הרבה יותר טוב ממה שהיה ביום ראשון, אך עדיין מצבה קשה. היא לא מדברת ולא מתקשרת".