צדי צרפתי
צילום: הערוץ הראשון

צדי צרפתי לכאן ב': בידיעות אחרונות הוציאו אותי מהארון

במאי התיאטרון והטלוויזיה צדי צרפתי האשים את רז שכניק ורביב גולן: "הריאיון היה אמור להיות על כוכב נולד, תפסו אותי בלשון וישבו על זה"
מערכת כאן
03 בנובמבר 2017
17:22

במאי התיאטרון והטלוויזיה צדי צרפתי האשים היום (שישי) את אנשי "ידיעות אחרונות" רביב גולן ורז שכניק, כי הם הכריחו אותו לצאת מהארון. בשיחה עם נעם סמל וורד יפתחי גרין בתכנית "נעם וורד" הכאן רשת ב' אמר צרפתי: " הריאיון היה אמור להיות על כוכב נולד, תפסו אותי בלשון וישבו על זה. אני לא רוצה להשתמש במילים חזקות כמו סחיטה כי אני עומד מול עיתון גדול ולא רוצה להסתבך. אין ספק שלא רציתי בזה, והם הוציאו את זה ממני. למרות זאת אני לא כועס עליהם, זה היה צריך לקרות".

בידיעות אחרונות אמרו בתגובה כי הטענה של צרפתי מופרכת לגמרי. לדבריהם, "הבמאי בחר לענות על השאלה מרצונו החופשי וביום פרסום הכתבה אף התקשר לכתב והודה לו על ההוגנות".

צרפתי נשאל על קווין ספייסי, שלאחרונה הצהיר כי הוא הומוסקסואל, לאחר שהשחקן אנתוני ראפ טען כי ספייסי הטריד אותו מינית לפני 31 שנים. הבמאי ענה כי "כל העניין של לא לצאת מהארון זאת הישרדות. אם אתה יוצא מהארון אז הדימוי משתנה, סוג התפקידים משתנה. הדימוי שלו הוא הגברי האולטימטיבי. הדבר הכואב הוא שהסתתר בן אדם שנטפל לילד בן 14. אני לא מבין מה ילד בן 14 עושה במסיבה פרטית. למה הוא לא יצא עם זה קודם?".

בתור דוגמה לניצול כוחם של במאים ואנשי טלוויזיה נתן צרפתי את אלכס גלעדי ואושרת קוטלר: "אלכס גלעדי לא נטפל אליה ולא עשה כלום. יכול להיות שהוא זיהה את הפוטנציאל".