גבי גזית באולפן רדיו ללא הפסקה
צילום: משה שי, פלאש 90

בעקבות הטענות שהטריד נשים: גבי גזית יוצא לחופשה מרדיו 103FM

מנכ"ל תחנת הרדיו הודיע כי השדר הוותיק ביקש שלא לשוב לתכניתו הקבועה ביום ראשון: "מגנים בכל לשון הטרדות ותקיפות מיניות"
נטלי מתוקו
09 בנובמבר 2017
19:30
עודכן ב 19:43

שדר הרדיו גבי גזית ביקש לצאת לחופשה מרדיו 103FM, בעקבות הטענות שהטריד מינית נשים – כך הודיע הערב (חמישי) מנכ"ל התחנה, אור צלקובניק. המנכ"ל מסר כי בעקבות הבקשה, גזית לא ישוב לתכניתו ביום ראשון הקרוב.


"בהמשך לבירור נרחב שנערך אצלי בעניין עם גבי גזית, הודיע לי השדרן כי הוא מבקש לצאת לחופשה", נמסר בהודעה מטעם צלקובניק."קיבלתי את בקשתו, ועל כן לא ישוב ביום א' הקרוב אל המיקרופון". עוד הוא מסר כי "כפי שאמרתי הבוקר, ‏103FM מגנה בכל לשון הטרדות ותקיפות מיניות ורואה במאבק בתופעה חשיבות עליונה".

הבוקר העידו שלוש נשים נוספות כי גזית הטריד אותן מינית. זאת, יומיים אחרי שהעיתונאית דנה ויס האשימה את המגיש כי נהג לנשק אותה על פיה בניגוד לרצונה. גזית מסר היום בתגובה לכאן 11 ממשרדי 103FM: "מסרתי את תגובתי בתוכנית, ואני ממליץ להאזין לתוכנית ביום ראשון ותנו לי לחזור למשפחתי".

שמרית סקורניק פלג, שסיפרה כי עבדה עם גזית ברדיו האזורי לפני 13 שנה, הגיבה בדף הפייסבוק שלה להכחשה של גזית על טענות ויס. "אין לך טיפת בושה. שקרן עלוב. גם אותי נישקת בפה. נשיקה רטובה ומגעילה שתלווה אותי עד סוף חיי". לדבריה, "הייתי בסך הכל ילדונת בת 26 בתחילת הקריירה הפרסומית. אי שם במטבחון הצר של אולפני הרדיו האזורי הדפת אותי אל המקרר בהפתעה. כמה גועל... אינני יכולה אפילו להיזכר בזה".

בנוסף, העידה אשה בתוכנית "דקלסגל" בגלי צה"ל על מקרה שארע בביתו של גזית."זה קרה במסגרת יחסים של בעל דירה ודיירת", סיפרה האשה שנותרה בעילום שם. "הוא אמר 'תקפצי אליי לקפה' ואני לא חששתי להגיע ולמסור לו את הצ'קים. החמאתי לו על הדירה והוא אמר 'בואי אני אראה לך'. הוא השכיב אותי על המיטה ונתן לי נשיקה רטובה. כשאמרתי לו שזה לא לעניין הוא ענה לי שהוא לא רגיל שנשים דוחות אותו. לא הרגשתי שזה היה כוח, אלא שמחזרים אחר אישה ואז זה קורה - אלא שדקה קודם לכן לא היה חיזור".