אזוק בבית משפט
צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

תושב חולון נאשם שסרסר ואנס נשים מאירופה

לפי כתב האישום, דמיטרי איסקוב ניהל עסק להבאת נשים ממזרח אירופה כדי שיעבדו בזנות. בשני מקרים לפחות, הוא ניצל את מעמדו ותקף ואנס כמה מהן
שלי טפיירו
17 בנובמבר 2017
11:29

הפרקליטות הגישה הבוקר (שישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד דימיטרי איסקוב, בן 36 מחולון, שנאשם בכמה מעשי אונס ובסרסרות בנשים ממזרח אירופה.

בכתב האישום נטען כי איסקוב ניהל ב-2015 עסק להבאת נשים ממזרח אירופה לעיסוק בזנות. הוא יצר קשר עם נשים באמצעות פרסום באינטרנט במדינות המוצא שלהן. לאחר שהבהיר להן את תנאי ההעסקה הוא הנחה אותן כיצד להתנהג במשטרת הגבולות כדי לא לעורר חשד. הנשים הובאו לארץ לפרקי זמן של שבועיים עד חודש ימים, ולפחות בשני מקרים ניצל איסקוב את מעמדו ואנס שתי נשים.

לפי כתב האישום, עם הגעתן לישראל נאספו הנשים משדה התעופה ונלקחו על ידי שותפיו של איסקוב לבית מרקחת כדי לקנות קונדומים, חומרי סיכה ומוצרים נוספים שישמשו לאספקת שירותי המין. לאחר קניית המוצרים פוזרו הנשים בשש דירות שונות בבת ים ששכרו איסקוב ושותפיו. פרסום שירותי המין נעשו באמצעות צילומים חושפניים של הנשים ולאחר שקבע איסקוב על בסיס התמונות את המחיר אותו יגבו הנשים עבור שירותי המין. כמו כן, איסקוב תיאם עבור הנשים לקוחות וגבה כמחצית מן התשלומים שקיבלו עבור שירותי המין שסיפקו. הנשים שהועסקו נדרשו לשלם שכר דירה עבור שהותן בדירות, ולא הורשו לעזוב אותן שפדו את חובן לאיסקוב.

בכתב האישום מפורטים גם מקרים שבהם אנס איסקוב נשים. במקרה הראשון, נכתב, איסקוב הזמין את אחת הנשים למסעדה וכאשר חזרו לדירתה הוא ניסה להרים את שמלתה. האשה, בתגובה, ניסתה להדוף את איסקוב אך הוא אחז בה בחוזקה ואנס אותה פעמיים. לאחר מכן הוא העביר את האשה לדירה אחרת ואסר עליה לצאת ממנה עד שתשלם לו חוב על סך 8,000 שקלים.

במקרה השני המתואר בכתב האישום, איסקוב אנס את אחת הנשים שהגיעו מחו"ל בדירתה תוך שהוא מכה אותה ומורה לה "להראות שהיא נהנית". לאחר מכן, איסקוב אנס אותה פעם נוספת והכה אותה בראשה עם טלפון אחרי שגילה כי ביקשה את עזרתו של אחד משותפיו. עוד נכתב באישום כי איסקוב עזב את ישראל מיד אחרי שנודע לו כי אחת הנשים התלוננה נגדו, והוא נעצר והוסגר רק אחרי שנתיים.

תגיות:
זנות