צ'ינו פפראצי

דוקותיים | צלם הפפראצי שמפחיד את הסלבס

הוא זרק נחש על אורית פוקס, עיצבן את נופר מור והפחיד את עמרי בן נתן מהאח הגדול. צ'ינו פפראצי לא מסתפק בצילום רגיל של סלב, הוא יעשה הכל כדי להוציא את התמונה ה'מושלמת'
מערכת כאן
20 בדצמבר 2017
12:00
עודכן ב 04 מרץ 00:00

המארב של צי'נו מתחיל בירמיהו פינת דיזנגוף בתל אביב. לבוש בגדי הסוואה וכובע תואם הוא מחפש את הסלב הבא שיוכל להפתיע. "סלב שלא מעניין באותו רגע, שווה הבהלה" הוא אומר וכבר צד בעיניו את עמרי בן נתן, יוצא האח הגדול. צ'ינו מספר שלבן נתן היה קשר רומנטי עם קסניה, "לפני שבועיים הם נפרדו". הוא מוציא מהתיק נחש גומי, "כרגע אין לי מה לעשות איתו מבחינת סטילס אז אני אלך להבהיל אותו".

קובי צ'ינו נעים, 46, מוסיקאי וצלם, עוסק בשנים האחרונות בצילום פפראצי. "התחלתי עם הפפרצ'י כשהייתי מובטל. הפסדתי כסף במוסיקה, האלבום שלי לא הצליח להתרומם וחיפשתי מה לעשות כדי לחיות".

צ'ינו לא הצליח בתחום המוסיקה אבל בתחום הפפראצי הפך לכוכב. תמונות רבות שהוא צילם מתפרסמות מדי יום במדורי הרכילות וברחבי הרשת. "אני מאלה שיודעים, כמו פלסטלינה, להתאים את עצמם למה שקורה בשטח. אני מכיר כבר את כל השיטות, את הדלת האחורית של כל סלב". הסרטון של אורית פוקס מקבלת ביס מנחש עשה מעל 100 מיליון צפיות ביוטיוב.

להיות צלם פפראצי זה לא פשוט. זה לקום בבוקר לקחת את המצלמה שלך ולחשוב מה הדבר הבא שיעניין ויהיה מספיק מושך. "פעם זאת הייתה עבודה קבועה. היו 12 צלמי פפרצ'י בכל מדור. ברגע שנכנס האינסטגרם והרשתות החברתיות אז נשארו שניים-שלושה צלמים. היום, המפורסם עושה את זה לבד, מעדכן את העוקבים שלו בדברים שאנחנו היינו שעות עוקבים בשביל להשיג אותם."

אנחנו ממשיכים ברחוב ירמיהו וצ'ינו מוציא את המצלמה ליד מכון היופי של נופר מור, כוכבת האח הגדול. "היא בדיוק קיבלה הצעת נישואין בחו"ל לפני שבוע. אני צריך לצלם למאקו את הטבעת שהיא קיבלה". צ'ינו מצלם אבל נופר כועסת ולא נותנת לו לצלם אותה. "יש בי כעס  על זה שתמיד רציתי להיות מפורסם. ועכשיו אני רואה כל מיני פלצניישנס נהיים סלבס ואני עוד צריך לצלם אותם".