תומר ישעיהו
צילום: זהר ראלט

בחירות העורכים - כאן 88 | 19.12.2017

עדכון אחרון 19.12.2017
מערכת כאן
20 בדצמבר 2017
13:36

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו.

תומר ישעיהו – יום אחד

תומר ישעיהו הוא כבר כמה שנים "התרנגולת שמטילה ביצי זהב". אלבום אחרי אלבום אחרי אלבום, הוא רק הולך ומשתפר. הוא מספר סיפורים נפלא עם נקודת מבט מיוחדת ועוטף את סיפוריו במוזיקה עשירה ומלאת השפעות מכל קצוות העולם. "יום אחד", הסינגל השלישי מתוך אלבומו החדש "טריפולי" (עוד הוצאה משובחת של הלייבל החדש "אווזה"), מציג חלום יפה על עתיד טוב יותר שאולי, יום אחד יתגשם.

ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא – אמא

זה כבר לא סוד, זה אפילו כבר נדוש להגיד את זה: ההיפ הופ הישראלי והספוקן וורד הישראלי חווים פריחה מתמדת בשנים האחרונות, לא מעט בזכות הזליגה והשילוב של השניים. ההיפ הופ הופך את הספוקן ליותר קומוניקטיבי והספוקן מבגר ומוסיף תחכום להיפ הופ. ג'ימבו ג'יי נמצא בדיוק בתפר שבין השניים ומשלב אותם נפלא. "אמא" הוא שיר קינה על מותה של השפה העברית וג'ימבו ג'יי ואמא ששרה איתו הם כנראה אחרוני שומריה.

Tom Misch – Movie

הוא רק בן 22 וכבר הספיק למשוך לא מעט תשומת לב בסצנה האלקטרונית של לונדון. אבל רק לאחרונה, כשהוא התחיל לשיר ולא רק לסמפל ולייצר ביטים, הוא פרץ את גבולות הסצנה. מיש צפוי להוציא אלבום בכורה באפריל 2018 והסינגל הראשון מתוכו "Movie", משלב בין יכולת השירה, יכולת הנגינה ויכולות התקלוט שלו לכדי בלדה מקסימה שמספקת הבטחה לבאות.

Two Feet – I Feel Like I'm Drowning

Two Feet הוא למעשה ביל דס, יליד ניו יורק שמשלב השפעת בלוז וג'אז עם מוזיקה אלקטרונית והשפעות היפ הופ. בסוף שנת 2016 הוא קיבל לא מעט תשומת לב בזכות להיט ויראלי בשם Go F**k Yoursel שצבר מאז 81 מיליון צפיות. בעקבות החשיפה הוא קיבל חוזה הקלטות בחברת Republic והוציא שני מיני אלבומים. בסינגל החדש I Feel Like I'm Drowning, הוא מזכיר את ג'ון מאייר בתחילת דרכו רק עם מחשב, כלומר ג'ון מאייר גרסת 2017.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

בן גולן - אז כמו עכשיו

כוכבת על – אל עבר השקיעה

נועה בנתור - Nuri Sunshine

עינב ג'קסון כהן – למזרח

Full Trunk וסיוון טלמור – As A Stone

Demob Happy – Be Your Man

Dent May -  I'm Gonna Live Forever Until I'm Dead

Flyte – Faithless

Michael Rault – Sleep with Me

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il

(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)