אלטון ג'ון
צילום: אי-פי

דיווח בבריטניה: הזמר אלטון ג'ון פורש מהופעות

אחרי כמעט 50 שנה על הבמות, ייתכן שהמצב הבריאותי הכניע את המוזיקאי הנערץ שהופיע בישראל לא פחות מחמש פעמים
מערכת כאן
24 בינואר 2018
16:52

הזמר והיוצר הבריטי אלטון ג'ון פורש מהופעות, אחרי כמעט 50 שנה על הבמות, כך דווח היום (רביעי) ב"דיילי מירור" הבריטי. לפי הדיווח, הזמר בן ה-70 צפוי להודיע רשמית עוד היום על כך שבתום סיבוב ההופעות הקרוב שלו הוא יפסיק להופיע.

ההצהרה על הפסקת הופעותיו צפויה להתפרסם באתר האינטרנט הרשמי של אלטון ג'ון. עדיין לא ידוע מה הסיבה להודעה הצפויה על הפרישה, אך יתכן שמצבו הבריאותי של הזמר הפופולרי הוא גורם שהשפיע על ההחלטה. בשנה שעברה תקף את ג'ון זיהום אלים בעת סיבוב הופעות שערך בדרום אמריקה, והזמר היה בסכנת חיים.

בחשבון הטוויטר של אלטון ג'ון נערכים לקראת ההצהרה הצפוי:


בעקבות האירוע בדרום אמריקה ג'ון נאלץ לבלות יומיים בטיפול נמרץ, ו-12 ימים נוספים בבית חולים. במקרה אחר ב-2013 בוטלה הופעה של אלטון ג'ון בלונדון בגלל שהזמר נאלץ לעבור ניתוח אפנדיציט בדחיפות.

את סיבוב ההופעות הראשון שלו מחוץ לבריטניה ערך אלטון ג'ון ב-1970. מאז הפך לאחד הזמרים האהובים בעולם כשבאמתחתו עשרות להיטים, ואלבומיו נמכרו לאורך השנים ביותר מרבע מיליארד עותקים.

לג'ון היו גם לא פחות מחמש הופעות בישראל, כאשר הפעמיים הראשונות היו ב-1979. הופעתו האחרונה בארץ הייתה ב-26 במאי 2016, אז הופיע בפארק הירקון בפני עשרות אלפי צופים. להופעה שישית בישראל כנראה שכבר לא נוכל לצפות.