רצח בלוד (ארכיון)
צילום: פלאש 90

חיסול בלוד: גבר נורה למוות מרכב חולף, אחר נפצע קשה

השניים, בשנות ה-50 לחייהם, נורו ברחוב כצנלסון בעיר. הם פונו לבית החולים אסף הרופא, שם אחד מת מפצעיו. במשטרה מעריכים כי מדובר בחיסול על רקע סכסוך בין עבריינים
שרון עידן ויערה שפירא
29 בינואר 2018
21:05

גבר בשנות ה-50 לחייו נרצח הערב (שני) ביריות ברחוב כצנלסון שבלוד. אדם נוסף, שנורה ביחד איתו, הובהל לבית החולים אסף הרופא במצב קשה. במשטרה מעריכים כי מדובר בחיסול על רקע סכסוך בין עבריינים.

הרצח התרחש באזור השעה 19:45. למוקד מגן דוד אדום הגיע דיווח על שני גברים שנורו ברחוב כצנלסון בלוד, והועברו ברכב לתחנת המשטרה המקומית. פרמדיקים וחובשים החלו לטפל בהם במקום והם פונו לבית החולים אסף הרופא, שם אחד מהם מת מפצעיו תוך זמן קצר. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

אתמול עצרה המשטרה תושב נתניה בן 37 ושני קרובי משפחתו בחשד למעורבות ברציחתו של אלן קאי בן ה-79 ברחוב נחום בעיר. החשוד המרכזי ברצח הוא שכנו של הנרצח, המתגורר בבניין סמוך. במשטרה מעריכים כי הרצח בוצע במהלך ניסיון שוד שהסתבך וכי החשוד ברצח הכיר היטב את קורבנו ואת דירתו. 

בשבוע שעבר נרצחה אישה בת 27 בתל אביב. גופתה נמצאה ברחוב מל"ן בעיר, והמשטרה הודיעה כי גבר נעצר במקום בחשד למעורבות במעשה והועבר לחקירה.