הזירה בה נמצאה גופתו של ווילוב

תושב רמת גן נאשם שרצח את חברו והשליך את הגופה לאשפה

כחודש לאחר שגופתו של ארטיום ווילוב נמצאה בחירייה, הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד רון נחום בן ה-53, שעל פי חקירת המשטרה הכיר את ווילוב ורצח אותו ביום הולדתו
שלי טפיירו ורועי ינובסקי
02 בפברואר 2018
11:40

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (שישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד רון נחום, תושב רמת גן בן 53,  בגין רצח ארטיום ווילוב ושיבוש מהלכי משפט. זאת כחודש לאחר שגופתו של ווילוב נמצאה באתר הפסולת בחירייה.

המשטרה איתרה את גופתו של ווילוב בחירייה ב-31 בדצמבר. אז לא היה  ידוע היכן בוצע הרצח וכיצד הגיעה הגופה למקום. חקירת המשטרה הביאה למעצרו של רון נחום.

ממצאי החקירה העלו כי בין הנאשם למנוח היתה הכרות מוקדמת. ביום הולדתו ה-37 של ווילוב הוא ונחום יצאו לחגוג יחד. בסיום החגיגות עלו השניים לביתו של החשוד ברמת גן,  שם רצח נחום את הקורבן. לאחר מכן, גרר החשוד את גופתו של ווילוב לפח אשפה סמוך ומשם פונתה הגופה לחירייה.

בהארכת מעצרו לפני כשבועיים אמר החשוד לכתבים כי הוא מכחיש כל קשר לביצוע הרצח."הם משקרים, הם עובדים על כולכם, הם תופרים תיק", אמר נחום. "למה אני אומר שהם תופרים תיק? כי לא עשיתי את זה. אני לא מכיר אותו. לא מבין מה רצו מהחיים שלי. אני צח כשלג".