יח"צ
Hatchie

בחירות העורכים - כאן 88 | 6.2.2018

עדכון אחרון 6.2.2018
מערכת כאן
07 בפברואר 2018
15:06

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו.

גבע אלון – דניאל

בשנת 2014, בזמן מבצע צוק איתן, גבע אלון קיבל שיחת טלפון משחר פיש, האח הגדול של החייל דניאל פיש, שנכנס לבית ממולכד בחאן יונס. דניאל נפצע קשה בידיו וברגליו ואיבד בתקרית שלושה מחבריו ליחידה. בניסיון לעודד את דניאל, שחר ביקש מגבע לבוא לבית החולים ולנגן לדניאל שמאוד אוהב את המוזיקה שלו. כמה חודשים אחר כך, כשדניאל יצא מבית החולים וחזר לביתו בקיבוץ עין גב, גבע נסע לשם לכבוד יום הולדתו של דניאל. בדרך לשם התמונות מבית החולים צפו במוחו של גבע ונולד השיר הזה שיהיה חלק מ-"מחפש שמיים", אלבומו החדש והשישי שיצא בקרוב.

רועי פרייליך והמתוקים רצח - זאב, זאב

רועי פרייליך, סולן ומייסד להקת נערות ריינס חוזר אחרי ארבע שנות היעדרות. אלבומו החדש "הריגוש שבנפילה", ממשיך את שיתוף הפעולה עם המפיק אביחי טוכמן שהפיק את אלבום הבכורה של פרייליך "מעלה עשן" ואת האלבום השני של נערות ריינס "נשמור על החברים". זה שיר קצת רגוע ביחס לשאר החומרים של פרייליך אבל אווירת החורף מתאימה לשירה מלאת הפאתוס של פרייליך שמקבלת שדרוג בזכות ליווי נפלא של "חטיבת הזמר" של הסופר גרופ הישראלי The Cut Out Club.

Hatchie – Sure

האטצ'י, או בשמה המלא הרייט פּילבְּים, נולדה בבריזבן, קווינסלנד אוסטרליה וזכתה לחשיפה בשנה שעברה בזכות הסינגל שלה Try. בתחילת דצמבר 2017 יצא הסינגל השני שלה, Sure שמחזיר לחיינו צלילים ומוטיבים משנות ה-90. השיר עוסק במערכות יחסים מקולקלות ובניסיונות הכושלים לתקן אותן שוב ושוב ומלווה בקליפ שיגרום לכם להתגעגע ל-MTV הישן והטוב.

Chris Stapleton - Either Way

אומנם האלבום הנפלא של כריס סטייפלטון, From A Room: Volume 1, יצא כבר במאי 2017 אבל הזכייה שלו בגראמי היא סיבה נהדרת לחזור אליו. את השיר Either Way כתב סטייפלטון יחד עם טים ג'יימס וקנדל מרוול עבור הזמרת לי אן וומק שהקליטה אותו בשנת 2008 אבל הגרסה החדשה של סטייפלטון מתעלה על המקור וזכתה בצדק בגראמי בקטגוריית ביצוע השנה. סטייפלטון קיבל עוד שני פרסי גראמי בטקס שהתקיים בתחילת החודש, בקטגוריות "אלבום הקאונטרי של השנה" ו-"שיר הקאונטרי של השנה" (Broken Halos).

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

JonZ – I'm the one
בן גולן ודורון טלמון – עד האופק
היללה – Getting Older
עמרי סמדר עם אסתר רדא – Your love is mine
Calexico – Under The Wheels
Django Django – Champagne
Eels – The Deconstruction
Greta Van Fleet - Highway Tune
Sam Fender – Play God
Stello - So In Love

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)