ח"כ מיקי זוהר
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ח"כ מיקי זוהר: הפוליטיקאים המזרחים אמיצים יותר בהגנה על נתניהו

בראיון בתכנית "גואטה מארח" מתח זוהר ביקורת על השמאל ועל התקשורת ואמר כי "המדינה שלנו תפסיד אם ראש הממשלה ייפול בגלל שרודפים אותו. זו שפיכות דמים"
מערכת כאן חדשות
02 במרץ 2018
14:46

חבר הכנסת מיקי זוהר (הליכוד) אמר היום (שישי) כי המזרחים בליכוד אמיצים יותר בהגנה על ראש הממשלה בנימין נתניהו. בראיון ליגאל גואטה בתכנית "גואטה מארח" בכאן רשת ב', קבע זוהר כי זו עובדה שהשרים וחברי הכנסת המזרחים הם אלה שהגנו על נתניהו עד עכשיו.

"אפשר להסתכל על זה גם מהצד החיובי. בוא נגדיר שהמזרחים יותר אמיצים. להגיד לך מאיזה סיבות זה נובע? אני לא הייתי נכנס לכל מיני תיאוריות קונספירציה", אמר זוהר בתכנית והוסיף שאם נתניהו ייפול בגלל "הרדיפה הזו", המדינה שלנו תפסיד מזה. "זו תקופה קשה שעוברת עלינו. אנחנו רואים מסע של השמאל ושל חלק מסוים בתקשורת ששמו לעצמם מטרה להדיח ראש ממשלה מתפקידו בדרך לא דמוקרטית. הם הצליחו להפיל בפח גם את משטרת ישראל", אמר חבר הכנסת.

עוד אמר חבר הכנסת זוהר כי "התקשורת מדווחת רק על דברים בעייתיים ודברים שגורמים לוויכוחים ולעניינים שיש בהם צהוב ורכילות. היא לא מדווחת על העשייה היומיומית שלנו. יש פה מדינה שמשגשגת ופורחת. זה קורה בזכות העבודה הקשה שאנחנו, חברי הכנסת עושים, גם בימין וגם בשמאל".

בהתייחסות לחוק הגיוס אמר זוהר כי תימצא הדרך לגשר בין כולם. "כל אחד מושך לכיוון שלו, ואנחנו בליכוד צריכים לייצר את האיזונים בין כל האינטרסים של כולם כדי לשמר את הקואליציה. בינתיים זה עובד בסדר גמור ואני מאמין שזה ימשיך לעבוד", אמר זוהר.

זוהר מתח ביקורת על ההתנהלות כלפי נתניהו ואמר כי הסיבה לכך היא בגלל שהשמאל לא יכולים להסביר מדוע הם טובים יותר: "מה שעושים לראש הממשלה ולמשפחתו זו כבר לא ביקורת, זו שפיכות דמים לשמה, זו פגיעה בשמו הטוב ובשמה של משפחתו, בפרטיות של משפחתו. פשוט עושים לו משהו לא אנושי. למה? מסיבה אחת. כי הם לא יודעים להסביר לציבור למה הם יותר טובים".