ג'ארד קושנר ואיוונקה טרמאפ
צילום: אי-פי

טראמפ ביקש מראש הסגל שלו לדחוק החוצה את בתו ואת חתנו

בדיווח של העיתון ניו יורק טיימס, צוטטו שני אנשים שסיפרו שהנשיא מתוסכל מההתנהלות של קושנר. רמת הסיווג הביטחוני של קושנר ירדה השבוע ונאמר כי ג'ון קלי לא אוהב את נוכחותם של הזוג בבית הלבן
מערכת כאן חדשות
03 במרץ 2018
15:04

עיתון הניו יורק טיימס דיווח היום (שבת) כי נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ ביקש מראש הסגל שלו ג'ון קלי לסייע לו להדיח את בתו איוונקה, ואת חתנו ג'ארד קושנר מהבית הלבן. העיתון ציטט שני אנשים "שמכירים את השקפותיו של טראמפ".

לפי הדיווח, האנשים שצוטטו אמרו כי הנשיא מתוסכל מקושנר, לאחר רמת הסיווג הביטחוני שלו ירדה השבוע, ולאחר שפורסם כי פקידים מארבע מדינות דנו בדרכים לתמרן אותו במהלך עיסוקם במדיניות החוץ. הטיימס דיווח גם כי טראמפ אמר לקושנר, שמשמש כיועצו הבכיר, ולאיוונקה שהם צריכים להישאר בתפקידם.

עוזרי הבית הלבן סיפרו לעיתון כי טראמפ התפרץ לפעמים על בני הזוג ואמר כי הם לא היו צריכים להגיע לבית הלבן, ועליהם לעזוב. רשת סי.אן.אן דיווחה לאחרונה כי גובר התסכול אצל קלי מבתו של טראמפ, מאז שהוא נכנס לתפקידו בחודש יולי האחרון. קלי גם לא אהב את נסיעתה האחרונה של איוונקה לקוריאה הדרומית. מנגד, איוונקה וקושנר רואים בקלי גורם שעוין את נוכחותם בבית הלבן.