תיעוד תקיפת הכלבה ברחובות

בדרך להסגר: תושב רחובות שבעט בראש של כלבתו הפצועה מואשם בהתעללות

משרד החקלאות הגיש כתב אישום נגד גבר בשנות ה-30 לחייו בגין התעללות חמורה בכלבתו, בשעה שהתייצב בשירות הווטרינרי כדי למסור אותה להסגר. במשרד דורשים להטיל עליו מאסר
נסים קינן
08 במרץ 2018
11:44

משרד החקלאות הגיש היום (חמישי) כתב אישום נגד תושב רחובות בשנות ה-30 לחייו בגין התעללות חמורה בכלבתו. האיש תועד לפני כשנה כשהוא בועט בעוצמה בראשה של הכלבה, בשעה שהייתה פצועה ועמדה להיכנס להסגר.

מכתב האישום עולה כי הגבר התבקש למסור את הכלבה להסגר בעקבות תקרית שבה היא נשכה אדם וכלב. באותה התקרית, הכלבה נפצעה בעצמה ונזקקה לתפרים בצווארה. כשהתייצב בשירות הווטרינרי העירוני, הוא החל להתפרץ לעבר אנשי הצוות במקום ולקלל אותם.

עדכונים חמים וכתבות מומלצות - עכשיו בטגלרם שלנו

"תוך כדי הצעקות והתנהגותו הפרועה, וללא כל סיבה, נתן הנאשם בעיטה חזקה ופרועה בצווארה ובראשה של הכלבה במקום בו הייתה פצועה ותפורה", נכתב באישום. האירוע נקלט במצלמת האבטחה של המחלקה הווטרינרית.

עוד צוין בכתב האישום כי "במעשיו האמורים לעיל, עינה הנאשם את הכלבה, התעלל בה והתאכזר אליה שלא כדין והפר את חוק צער בעלי חיים". במשרד החקלאות הודיעו כי יבקשו מבית המשפט להטיל עליו עונש מאסר בפועל, כמו גם הגבלה בהחזקת בעלי חיים, בעקבות מה שהגדירו "התנהגותו הברוטלית".