שר האוצר, משה כחלון
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

כחלון: התקשורת רודפת אותנו; לפיד יודע רק למתוח ביקורת

שר האוצר אמר בכנס פעילים של מפלגת כולנו כי "למרות שרודפים אותי, אני לא מרגיש רדוף". הוא תקף את קודמו בתפקיד יאיר לפיד: "נתן שבעה מיליון שקל לבנקאים ולא אגורה אחת לקשישים"
זאב קם
27 במרץ 2018
08:43

שר האוצר, משה כחלון, תוקף את התקשורת בהקלטות שפורסמו היום (שלישי) בתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב', ואמר כי היא רודפת אותו ואת מפלגתו. כחלון אמר את הדברים במפגש שהתקיים אמש עם חברי הכנסת של סיעת "כולנו" ועם פעילי המפלגה.

"שימו לב לצביעות", נשמע שר האוצר מדבר, "איפה הולכת התקשורת? אני לא מרגיש רדוף, אבל רודפים אותנו. ועדיין אני לא מרגיש רדוף". השר כחלון הוסיף כי "התקשורת הולכת עם האופוזיציה, עם המבקרים. נתנו שבעה מיליארד שקלים לקשישים, ובמקביל היה פה איזה עדכון, הצמדה טכנית, לפני שנה, שזה לא היה קשור לתוספות. אבל זה לא מנע מעיתון גדול לעשות מזה כותרת ראשית. שילמנו על זה ותוקפים אותנו על זה, אבל זה שקר וכזב".

שר האוצר תקף במפגש גם את קודמו בתפקיד, יו"ר "יש עתיד", ח"כ יאיר לפיד: "הרבה יותר קל להיות פעיל במפלגה באופוזיציה. זה נקרא מפלגת המבקר".

כחלון המשיך וטען: "כל הזמן אומרים 'למה ככה ולמה ככה ולמה ככה'. אם רוצים להתעסק עם הבנקאים, את זה יעשה כחלון. ואז שואלים, 'אבל למה הגבלת את השכר ל-2.5 (מיליון) ולא ל-2.4?'. אבל כשאתה היית שר אוצר - קיבלו שבעה (מיליון). ו'למה נתת לקשישים ככה ולא ככה?'. אבל כשאתה היית שר אוצר - לא נתת להם אגורה. חברים, בקדנציה הקודמת קנו שש דירות לדיור הציבורי. אנחנו קנינו 6000. אתם יודעים מי מבקר אותנו? אותה מפלגה שרכשה שש דירות בקדנציה".