נטע ברזילי כבשה את אמסטרדם

נטע ברזילי (יחד עם הלופר) הופיעה אמש באמסטרדם במסגרת המופע הגדול ביותר שלפני האירוויזיון, וזו הייתה אחת מההופעות הטובות ביותר שראיתם. דנה אינטרנשיונל, מוכנה לקפוץ למזרקה בכיכר רבין?
סתיו זיו
15 באפריל 2018
08:00

''שלום לכולם, אתם קהל מדהים, אנחנו מכינים לכם הפתעות לליסבון, עכשיו זה רק טיזר''. כך נטע ברזילי החלה את המונולוג שקדם להופעה שלה עם TOY אמש באמסטרדם. אחר כך הוסיפה ''אני לא אוהבת עקבים על הרגליים, אבל אני אוהבת אותם על הראש'', כשהתייחסה לכתר יוצא הדופן איתו עלתה על הבמה (של For Those Who Pray), שיחד עם השמלה שלבשה (של המעצב הישראלי ינקי גולן, שנקר) יצרו אאוטפיט ייחודי ובלתי נשכח. וזה אולי מה שמסמל את נטע טוב יותר מהכל - העובדה שהיא כל כך אחרת, מרעננת, כנה, לא מתיישבת עם שום תבנית, ושונה מכל מה שכבר ראינו עד כה.

נטע, אמש באמסטרדם. עקבים על הראש

הביצוע של נטע אמש באמסטרדם נערך במסגרת Eurovision in concert (שחגג השנה עשור לקיומו), מופע שנערך מדי שנה ומהווה את האירוע הקידומי הגדול באירופה לקראת האירוויזיון. לאירוע שנערך באולם ASAF live באמסטרדם (שכבר אירח אירוע אירוויזיוני - את הג'וניור אירוויזיון ב-2012) הגיעו השנה נציגים מ-32 מדינות, ונטע, מטבע הדברים, משכה את מירב תשומת הלב בימים שלפני המופע.

בהופעה החיה הראשונה שלה מחוץ לגבולות ישראל, נטע נתנה הופעה מרשימה ביותר, כשאלפי הצופים באולם מחזירים לה בתשואות רמות ואהבה לאורך כל ההופעה, ומיטיבים לשיר יחד איתה את מילות השיר, כולל הקרקורים, כמובן. לא רק הקהל קרקר יחד עם נטע, גם מנחת הערב, ההולנדית אדסיליה רומבלי שהגיעה למקום הרביעי בשנת הניצחון של דנה אינטרנשיונל, הצטרפה.  

הביצוע הקולי של נטע נשמע משוחרר יותר לעומת ההופעה שלה בכיכר רבין בשבוע שעבר, ונדמה שאחרי הטבילה במים הקצת מלחיצים במגרש הביתי שלה גם נטע עצמה הרגישה משוחררת ובטוחה יותר. ורגע לפני שאתם צופים בהופעה אמש, הנה מסר לקוראת דנה אינטרנשיונל: כדאי שתתחילי להתאמן בקפיצה למזרקה בכיכר רבין, כי נטע נתנה אתמול ביצוע של מנצחת.

מקור: יוטיוב ESCKAZ.COM

חצאי הגמר של אירוויזיון 2018 ישודרו בשידור ישיר מליסבון בתאריכים 8 ו-10 במאי בכאן 11, בכאן 88 ובדיגיטל, נטע תייצג את ישראל בחצי הגמר הראשון.

הגמר הגדול ישודר בתאריך 12 במאי, גם כן בכאן 11, בכאן 88 ובדיגיטל.