נטע
צילום: Andres Putting

נתנה הופעה: צפו בחזרה השנייה של נטע בליסבון

האם זהו המופע הטוב ביותר של ישראל בתולדות האירוויזיון? הנציגה הישראלית הרשימה על הבמה של ALTICE ARENA
מערכת כאן אירוויזיון
03 במאי 2018
16:00

כשאנחנו נמצאים חמישה ימים בדיוק לפני חצי הגמר הראשון, נטע עלתה היום (ה') לסבב החזרות השני של אירוויזיון 2018.

התכונה לקראת החזרה של נטע הייתה רבה, גם בשל היותה מועמדת מובילה לזכייה באירוויזיון, וגם בשל האהבה שרוכשים לה. העיתונאים שנכחו באולם ציפו להופעה של נטע, וחלקם אף העלו רעיונות כיצד ניתן לשפר אפילו יותר את המופע. אחד כזה היה כתב ה"מטרו'' הבריטי בני רויסטון שהציע לשבור את אחד מ-122 חתולי המזל הסיניים,שכן לדבריו שני קירות סימטריים מביאים מזל רע. 

לאחר החזרה הראשונה שנערכה ביום א' ונתנה אינדיקציה מה אפשר לשפר, החזרה היום הייתה שלמה יותר ונשמעה מצוין, ולדברי כתבנו דניאל דונקלמן מדובר באחד מהמופעים הכי טובים של ישראל בתולדות האירוויזיון. צפו בקטע מהחזרה. 

במסיבת העיתונאים לאחר החזרה נשאלה נטע איך זה מרגיש לעבור מהופעות בברים להופעה על הבמה הגדולה באירופה. נטע השיבה שקשה מאוד להתרגל למעבר מקהל של מאתיים איש לקהל של מאתיים מיליון, והתבדחה שאם תנצח תחזור למאתיים. היא הוסיפה שהיא רוצה לעבוד קשה, ושהיא תשמח מאוד לנצח עבור ישראל בשנתה ה-70.

''אם את אישה גדולה, המסר שאת מקבלת הוא אל תביעי את עצמך, אל תראי את זה.''

כשנשאלה לגבי הסגנון המיוחד שלה, ענתה שזה משהו שמאוד חשוב לה, ושנשים גדולות בדרך כלל לא חוגגות את עצמן. ''האופנה מדכאת'', הוסיפה, "אם את אישה גדולה המסר שאת מקבלת הוא אל תבטאי את עצמך, אל תראי את זה. אני רואה את זה כמשימה עבורי, אני והצוות שלי עובדים ביחד כדי ליצור משהו שלא נראה לפני כן עם אישה בגודל שלי. זו משימה מורכבת, וגם מהנה." 

נטע במסיבת העיתונאים. צילום: Louise LaFleur

לקינוח, נטע וזמרי הליווי שלה הפתיעו את כל באי מסיבת העיתונאים עם גירסה אקוסטית של TOY כשנטע מנגנת על כלי נוסף שהיא מפורסמו בו, גיטרה עם מיתר יחיד. תוך כדי הביצוע, היא גם שילבה באופן מופתי את הפזמון של שיר אחר מהתחרות השנה, שיר האופרה LA FORZA שמייצג את אסטוניה ונחשב גם הוא לאחד מהפייבוריטים בתחרות.

יוותרו על אחד מחתולי המזל הסיניים? צילום: Andres Putting

עושה חיים. נטע בחזרה. צילום: Andres Putting 

צילום: Andres Putting 

חברי המשלחות השונות עוקבים מקרוב אחרי החזרה של נטע. צילום: Victor Escudero

בלוג מצולם - עקבו אחרי המשלחת הישראלית