נטע בחזרה הגנרלית
צילום: Andres Putting

הערב הגדול של נטע - כל מה שצריך לדעת לקראת חצי הגמר הראשון

הערב ב-22:00 זה יקרה. נטע תתמודד מול 18 מדינות נוספות על הכרטיס לגמר הגדול של אירוויזיון 2018 כשמדינה שלמה מאחוריה, ועיני כל אירופה נשואות אליה. חצי הגמר יועבר שידור ישיר בכל הפלטפורמות של כאן
מערכת כאן אירוויזיון
08 במאי 2018
09:00

הרגע הגדול של נטע הגיע. הערב תעלה הנציגה הישראלית להופיע במסגרת חצי הגמר הראשון של האירוויזיון שיחל בשעה 22:00. נטע תופיע שביעית בחצי הגמר ותתמודד על כרטיס לגמר מול נציגים מהמדינות  אזרבייג'ן, איסלנד, אלבניה, בלגיה, צ'כיה, ליטא, בלארוס, אסטוניה, בולגריה, מקדוניה, קרואטיה, אוסטריה, יוון, פינלנד, ארמניה, שוויץ, אירלנד וקפריסין. רק עשר מדינות יעלו לשלב הגמר, שייערך במוצאי השבת בשעה 22:00. 

צפו בקליפ של כל השירים המתמודדים בחצי הגמר הראשון

איפה צופים או מאזינים לחצי הגמר הראשון?

אירוע חצי הגמר של אירוויזיון 2018 יועבר החל מהשעה 22:00 בכל הפלטפורמות הדיגיטליות של כאן. בכאן 11 בטלוויזיה, בכאן 88 ברדיו, בפייסבוק, באפליקציה ובאתר כאן. את חצי הגמר הראשון יפרשנו שיר ראובן ואסף ליברמן. 

''ערב טוב אירופה''. המנחות הפורטוגליות.  צילום: Thomas Hanses

איך מצביעים? 

לאחר שנציגי כל המדינות המשתתפות בחצי הגמר יסיימו להופיע, ייפתח בפני הקהל במדינות המשתתפות בחצי הגמר הראשון (והמדינות המשוריינות לגמר שיופיעו הערב: בריטניה, ספרד ופורטוגל) חלון של 15 דקות להצבעה לשירים האהובים עליהם. בישראל תתבצע ההצבעה באמצעות מסרון (SMS) למספר 7070. הצופים הישראלים לא יוכלו להצביע לשיר הישראלי. 

הבוקר בידיעות אחרונות. מדינה שלמה מאחורי נטע. 

אמש נערכו שתי חזרות גנרליות של 19 המדינות שמשתתפות בחצי הגמר הראשון. בחזרה השנייה צפו צוותי השיפוט במדינות השונות, כולל זה של ישראל, והצביעו לשירים השונים. ההצבעה תקבע  50%  מהתוצאה הסופית ותשוכלל עם 50% נוספים שייקבעו בידי הקהל בבית. 

בהצלחה נטע!
ממשיכים להתכונן לאירוויזיון כאן