חשש לחייה של נעדרת מאשדוד: "לא מוצאים את אמא"

טייק טרקו, בת 64, יצאה מביתה בשבוע שעבר ומאז נעלמו עקבותיה. טרקו, שיצאה מביתה ללא התרופות שלה אף שבריאותה רופפת, לא אותרה למרות החיפושים הרבים של כוחות משטרה ומתנדבים
יובל אגסי
28 במאי 2018
17:22

טייק טרקו, תושבת אשדוד בת 64, נעדרת כבר תשעה ימים - זמן חריג בקרב מקרי היעדרות עימם מתמודדת המשטרה. טרקו יצאה מביתה בשבוע שעבר ללא טלפון סלולרי או תרופות, וקיים חשש לחייה על רקע מצבה הבריאות הירוד. למרות החיפושים הנרחבים של כוחות משטרה ומתנדבים אחריה, היא טרם אותרה.  

בראיון לאסתי פרז בכאן רשת ב' פנה בנה של טרקו, גדעון אדיסו, לאימו בבכי: "אנחנו תשעה ימים כבר על הרגליים, אני מנסה לישון אבל קשה לי לעצום עיניים. קשה לי עם העובדה שאמא לא בבית, ואני מחפש ולא מוצא אותה". 

תמונתה של טייק טרקו

אדיסו סיפר כי מדובר באירוע חריג. "חשבנו שהיא יוצאת לעשות קניות. האחיות שלי ראו אותה מסתרקת ומסתדרת". הוא הוסיף שהיא הסתגרה בביתה בשבועיים האחרונים לאחר ששינתה את מינון התרופה אותה היא נוטלת.

טרקו לבשה בחולצה ירוקה עם פסים לבנים וחצאית שחורה עם עיטורים לבנים, ונעלה נעליים לבנות. גובהה הוא 1.60 מטר ושערה הוא שחור ומקורזל. קצין תחנת אשדוד ליאור מצרפי קרא לפנות אליו ישירות על מנת לסייע בחיפושים בטלפון: 050-627-7203