ירי, אילוסטרציה
צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

חשד לרצח בעכו: גבר כבן 25 נורה למוות

הגבר נפצע פצעים אנושים ומותו נקבע בבית החולים רמב"ם בחיפה. גבר אחר, בן 26, נורה גם הוא ונפצע פצעים קשים. הוא מטופל בבית החולים בנהריה. נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות
ניצן גלוסמן
03 ביוני 2018
09:03

באזור התעשייה ״דרום״ בעכו נורה הלילה (ראשון) למוות גבר כבן 25. הוא נפצע פצעים אנושים ומותו נקבע בבית החולים רמב"ם בחיפה. גבר נוסף, בן 26, שהיה עמו, נורה גם הוא ונפצע פצעים קשים. הוא מטופל בבית החולים בנהריה.

נסיבות האירוע אינן ברורות. גופתו של ההרוג הועברה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. בית משפט השלום בעכו נענה לבקשת המשטרה והוציא צו האוסר לפרסם פרטים מהחקירה.

עמוס סעדה חובש באיחוד הצלה שהגיע לזירת האירוע ברחוב בולטימור באזור התעשייה, סיפר על מה שראה במקום: "כשהגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע לפצוע אנוש ולפצוע נוסף. הפצוע אנוש פונה תוך כדי החייאה לבית החולים. כמו כן פצוע באורח בינוני פונה אף הוא להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

לפני כחודשיים נהרג גבר כבן 40 בפיצוץ רכב ברחוב היוצר בקריית גת. חובשים ופרמדיקים של מד"א פינו אותו במצב קשה לבית החולים ברזילי באשקלון, שם נקבע מותו. החשד במשטרה היה כי מדובר בניסיון חיסול על רקע פלילי.